Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Ruh Ikizim Nerede? Dünya üzerinde milyarlarca insan yaşıyor. Bütün bu kalabalığın içinde sizin için olabilecek en ideal insanı bulmak istiyorsunuz. Ruhunuzu anlayan , aynı zevkleri

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Ruh Ikizim Nerede?

  Sponsorlu Bağlantılar
  Ruh Ikizim Nerede?

  Dünya üzerinde milyarlarca insan yaşıyor. Bütün bu kalabalığın içinde sizin için olabilecek en ideal insanı bulmak istiyorsunuz. Ruhunuzu anlayan, aynı zevkleri paylaşabilen, beraber gülünebilecek ve de ağlanabilecek, iyisiyle kötüsüyle kabul edebileceğiniz size göre en iyisini bulmayı hayal ediyorsunuz. Yani kısacası ruh ikizinizi arıyorsunuz harıl harıl. Peki bulmak kolay mı? Ya da mümkün mü?

  Bir çoğumuz aslında kendimizin kim olduğunu bile bilmiyoruz. Hayattan ne beklediğimizi, nasıl bir kişiliğe sahip olduğumuzu açıklamakta zorlanıyoruz. Hatalarımızla yüzleşemiyoruz, dolayısıyla düzeltemiyoruz. Aynı hataları tekrar tekrar yapıyoruz. Bizim içim iyi olanı değil de toplum için kabul edilebilir olanı istiyoruz. Şöyle düşünelim. Ruh ikizmiz şişman, kel ve fakir olabilir. Ama biz onun için fazla güzelizdir. Ya da dört kere evlenmiş, boşanmıştır. Olmaz, çünkü dört kere evlenen birini ailenize kabul ettirmekte zorlanırsınız. Sizden küçük veya büyük olabilir. Yine olmaz. Aylardır işsizdir. Olmazzzz. Bir hastalığı olabilir. Asla olmaz. Olmazların listesini bir koca defter tutabilir. Her insanın idealinde bir liste vardır. Bu liste hem toplum hem de kendi ideallerimizden oluşan bir karmaşadır. Hatta o kadar idealize edilmiştir ki çoğu zaman herkesin listesi birbirine benzer. Zengin, yakışıklı, şöyle böyle… Bazen de çok aşık oluruz. Bunlardan birkaçını listeden öğretmen bakmadan siliveririz. Sıkıntılar baş gösterince bir daha ki denemede aynı şartları daha büyük harflerle yazarak listenin başına yeniden ekleriz. Böyle sürer, gider. Kendimizi kandırarak hazırladığımız bu liste uzar da uzar. Biz ise internet’lerde, barlarda, sokaklarda, bir dans kursunda istediğimizi bulmak için çırpınır, dururuz. Forumlarda yakınır, “Nerede o kişi?” diye tepiniriz.

  Ruh ikizini bulmak için bütün bunların hepsinden vazgeçmek lazımdır. Beklediğin tek ama tek şeyin sevgi olması gerekir. Hiçbir incelemeye, teste tabii tutmadan sadece sevgi adına beraber olabilmektir. Tabii en önemli şart karşıdaki kişinin de aynı şeyleri hissediyor olması gerekir. Sizi olduğu gibi kabul edecek, siz de onu. Her ne şart olursa olsun. Şimdi arkanıza yaslanın ve düşünün. Hayatınızda bu kelimeye sığdırabileceğiniz kaç kişi oldu ve siz listenize uymadığı için kaçını elediniz? Ya da kaç kişiye eksiklikleri belirgin olsa da sadece mutlu olmak adına şans verdiniz? Ya da en önemlisi verdiğiniz kişiler sizi niye hayal kırıklığına uğrattı? Neyi eksik yaptılar? Pek çok ilişki eften püften sebeplerle bitiyor. Hatta zamanımızda ilişkilere yüklenen anlam o kadar ciddi bir boyuta taşındı ki, kimse kimseyi fazla dayanmaz oldu. Küçük hatalar ile büyük hatalar birbirine karıştı. Herkes her şekil mükemmel olacak, yoksa güle güle gibi bir yerlerdeyiz artık.

  Kısacası beklentilerimiz, umutlarımız olduğu müddetçe ruh ikizlerimizi bulmamız mümkün değil. Yine de yeni çağ’da ruh ikizlerimizi bulmak için hazırlanmış küçük bir listeyi aşağıda bulabilirsiniz. Uygulayabiliyorsanız sizleri ayakta alkışlıyor ve başarılar diliyorum. Bir yeni çağcı olarak çağımızın buna hazır olmadığını düşünsem de yine de savaşmak adına hodri meydan!

  - Yeni tanıştığınız insanlarla konuşurken onların önce yaşını, mesleğini veya diğer klasik konuları konuşmak yerine en sevdiği çiçeği sormayı deneyebilirsiniz. Cevap verirse neden diye devam edebilirsiniz. Vereceği cevabı gerçekten dinleyin, yani bu konu sizi ilgilendirsin. Böyle şeyleri sevmeyen biriyseniz zaten bu listedekilerin hiçbirini yapmayın.
  - Asla karşılaştırma yapmayın. Ruh ikizleri farklı zevklere sahip olabilir. Hatta bu bazen avantaj bile olabilir. Değişik şeyler öğrenebilirsiniz.
  - Başkası ile bir ilişki içerisindeyse o kişiyi gerçekten sevip sevmediğini kesinlikle öğrenmelisiniz. Eğer hali hazırdaki ilişkisini bitirmek için bir şey yapmıyorsa asla ruh ikiziniz değildir ve olmayacaktır.
  - Bir liste yapın. Evet yine liste. Ama bu listede boy pos, gelir düzeyi olmasın. Kendi karakterinizde tamamlanmasını istediğiniz özellikleri veya onun kişiliğinde istediğiniz en iyi ve dayanabileceğiniz en kötüleri listeleyebilirsiniz. Bu listeyi aklınıza iyice kazıyın.
  - Ümidinizi asla kaybetmeyin. Yaş ne olursa olsun her zaman vakit vardır.
  - Geçmiş ilişkilerinizi olabilecek en objektif şekilde tekrar gözden geçirin. Neden başarısız oldunuz? İlişkinizde kötü giden neydi? Aynı hataları tekrar etmemeniz önemlidir.
  - Naz yapmayın. Dürüst ve içten olduğunuz takdirde cesur olmak güzel bir davranıştır.
  - Geçmiş ilişkilerinizin acısından tümüyle sıyrılın.Tam anlamıyla yeni bir başlangıç yapmalısınız. Geçmişin hatalarını geleceğe yüklemeyin.
  - Kesinlikle alçak gönüllü olun. Sakin ve tutarlı davrandığınız takdirde doğru insan gelecektir.
  - İnsan tecrübesi edinin. Kim sahte kim gerçek anlayabilirseniz, zarar görmezsiniz.  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Proteinlerin sindirimi nerede başlar nerede biter
 3. Karbonhidratların Kimyasal Sindirimi Nerede Başlar Nerede Biter
 4. Karbonhidratların Sindirimi Nerede Başlar Nerede Biter
 5. İftar ilk nerede açılır,Türkiyede ilk iftar hangi nerede açılıyor
 6. Vitaminler Nerede Üretilir Nerede Emilir Nerede Depolanır
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri