Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Çıplak Ayaklıydı Gece - Ahmet Ümit Çıplak Ayaklıydı Gece Kitap Tanıtımı Ahmet Ümit-Çıplak Ayaklıydı Gece Kitabı Çıplak Ayakalı Gece(Polisiye-Gerilim) "Çıplak Ayaklıydı Gece" , dil ve

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Çıplak Ayaklıydı Gece - Ahmet Ümit

  Sponsorlu Bağlantılar
  Çıplak Ayaklıydı Gece - Ahmet Ümit
  Çıplak Ayaklıydı Gece Kitap Tanıtımı

  Ahmet Ümit-Çıplak Ayaklıydı Gece Kitabı
  Çıplak Ayakalı Gece(Polisiye-Gerilim)


  "Çıplak Ayaklıydı Gece", dil ve üslup açısından da son derece kıvrak, tipik bir Ahmet Ümit anlatısıdır."  Ahmet Ümit’in ilk baskısı on yıl önce yapılan öykülerinden oluşan "Çıplak Ayaklıydı Gece", daha sonra TV dizisi olarak ekranlara yansıyan iki polisin serüvenlerinden oluşur. Televizyonda Haluk Bilginer’in canlandırdığı Başkomiser Nevzat ve Uğur Yücel’in canlandırdığı yardımcısı Ali, birbirlerini tamamlayan iki polis olarak çok sayıda cinayeti çözer.

  "Anlatılan ne kadar doğru, ne kadar güzel olursa olsun, can kulağıyla dinlenmesi için, anlatıcının elinin de, sesinin de, yüreğinin de titremesi gerekir. Evet, Ahmet Ümit'in Çıplak Ayaklıydı Gece adlı kitabındaki öykülerinde, elinin, sesinin, yüreğinin titrediğini duyumsadım."
  - Vedat Günyol-

  "Gece: karanlık. Yalnızlık. Yönlerin, boyutların kaybolduğu zaman. Hatta zamanın bile anlamını yitirdiği boşluk. Bir tek şafak ümidi Ahmet'i karamsarlıktan koparıyor. Bölüyor gecesini, sisleri aralıyor ve ayakları çıplak, taşların, toprakların üzerinde canı yana yana doğacak günü arayan kahramanlarıyla birlikte bizim de bu soğuk evrende heyecanlı bir yolculuk yapmamızı sağlıyor."
  - Ali Taygun-
  (Arka Kapak)


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Ahmet Haşim Gece Şiiri
 3. ahmet ümit in yazdığı kitaplar
 4. Ahmet Ümit Kukla kitabının özetini arıyorum
 5. Gökkuşağı Gece Çıkar - Ümit Manay
 6. Gece ve Gece Manzaraları Slaytı - Gece ve Gece Resimleri ile ilgili PowerPoint Sunumu
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri