Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Babamın Ettiği B*ktan Laflar - Justin Halpern Babamın Ettiği B*ktan Laflar kitap özeti - Babamın Ettiği B*ktan Laflar kitap tanıtımı Hakkında Uzun süredir birlikte olduğu

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Babamın Ettiği B*ktan Laflar - Justin Halpern

  Sponsorlu Bağlantılar
  Babamın Ettiği B*ktan Laflar - Justin Halpern

  Babamın Ettiği B*ktan Laflar kitap özeti - Babamın Ettiği B*ktan Laflar kitap tanıtımı

  Hakkında

  Uzun süredir birlikte olduğu kız arkadaşı tarafından terk edilen ve evsiz kalan yirmi sekiz yaşındaki Justin Halpern, ailesinin evine, yetmiş üç yaşındaki babasının yanına taşınmak zorunda kalmıştı. “Saçı başı dağınık bir Sokrates” olan Sam Halpern hayatı boyunca hiçbir zaman lafını sakınmamıştı ve Justin ailesinin evine geri döndüğünde, babasının söylediği bütün çılgın şeyleri not almaya başladı. Arkadaşlarından birisi adamın ağzından çıkan her delice şeyin kaydını tutmak için bir Twitter sayfası oluşturmasını önerdiğinde, Halpern Shit My Dad Says hesabını açtı.

  “Bir hafta boyunca sadece birkaç takipçim vardı babamı tanıyan ve onun acayip bir karakter olduğunu düşünen üç beş arkadaş. Sonra bir sabah uyandım ve beni bin kişi takip ediyordu. Ertesi gün, on bin. Sonra elli bin. Sonra yüz bin, iki yüz bin, üç yüz bin...ve babamın fotoğrafı, ettiği laflar her yerden çıkmaya başladı. Yazar temsilcileri arayıp beni temsil etmek istiyorlardı; TV yapımcıları programlarına davet ediyor, muhabirler röportaj yapmak için randevu talep ediyorlardı.”

  Şu anda bir buçuk milyondan fazla kullanıcı Sam Halpern'in bilgelik dolu çılgın sözlerini Twitter'da takip ediyor. Justin Halpern'in, babasının en iyi laflarını, çocukluk ve gençlik anılarıyla bir araya getirdiği aynı adlı kitap piyasaya çıktığından beri New York Times Bestseller listesinde bir numaradan aşağı inmiyor.

  “Anlamsızca eğlenceli. O kadar komik ki.”
  CHELSEA HANDLER
  “Eğer Twitter'daki vecizelerin arkasında gerçek bir adam olup olmadığını merak ediyorsanız, bu sorunun cevabı kesin ve kahkaha dolu bir evet.”
  CHRISTIAN LANDER, New York Times Bestseller Yazar
  “Eğer gülmeye alerjiniz yoksa bu kitabı okuyun.”
  KRISTEN BELL
  “İçtiğiniz burnunuzdan fışkıracak.”
  MAXIM
  “Justin Halpern, esprileri arka arkaya, yıldırım gibi çakıyor. Sadece bir paragrafta, çılgınca komiklikten kabalığa, sonra da duygusallığa geçebiliyor ve bunu hiç zorlanmadan başarıyor. Babamın Ettiği B*ktan Laflar gerçekten çok ama çok komik, bağımlılık yapan bir kitap.”
  LAURIE NOTARO, New York Times Bestseller Yazar
  “Babamın Ettiği B*ktan Laflar harika! Çok komik, çok çılgın, çok gerçek. Siyasi doğruluktan artık boğulacak gibi olduğumuz şu günlerde, aklından geçeni hiç çekinmeden söyleyebilen biri iç rahatlatıcı.”
  TIME
  “Justin Halpern'in babası, Aristo ve Winston Churchill ile aynı seviyede. Adam bir deha ve oğlunun kitabı ise tam bir şamata.”
  A. J. JACOBS, New York Times Bestseller Yazar  Künyesi


  · Resif
  · Basım Tarihi : 09 - 2018
  · ISBN : 978-605-4090-09-9
  · Sayfa Sayısı : 160
  · Çevirmen : Anıl Bilge
  · Etiket Fiyatı : 15.00 TL


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. justin bieber never say never şarkı sözü, justin bieber never say never lyrics
 3. justin bieber arabası, Justin Bieberin arabası nedir, Justin Bieber hangi arabayı kullanıy
 4. Hz Muhammedin ettiği dualar, peygamberimizin ettiği dualar, hz muhammedin yaptığı dualar,
 5. justin bieber kimdir,justin bieberin hayatı,justin bieber biyografi,justin bieber hakkında
 6. justin ayakkabı,justin bieber ayakkabısı,justin bieber ayakkabı modeli,justin bieberin aya
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri