Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Ormanın Derinliklerinde Bir Şey Var - Tana French Kitap Özet Psikolojik gerilimde nefes kesen yepyeni bir sesin doğuşunu işaret eden , müthiş bir roman. Kaçırılmış

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Ormanın Derinliklerinde Bir Şey Var - Tana French

  Sponsorlu Bağlantılar
  Ormanın Derinliklerinde Bir Şey Var - Tana French  Kitap Özet

  Psikolojik gerilimde nefes kesen yepyeni bir sesin doğuşunu işaret eden, müthiş bir roman.

  Kaçırılmış fırsatlar, kaçırılmış şanslar ve kaçırılmış bir çocukluk.

  Bir oğlan çocuğu, ormanda travmatik bir olay yaşıyor... Yıllar sonra, aynı çocuk bir cinayeti araştırmak üzere aynı ormana geri dönmek zorunda.

  1984 yazı. Dublin'in küçük banliyölerinde hava kararırken anneler çocuklarını eve çağırmak için sabırsızlanmaya başlıyordu. Fakat bu ılık akşamda, üç çocuk karanlık ve sessiz ormandan geri dönmeyecekti. Polis geldiğinde çocuklardan yalnızca birini bulabildi dehşetle ağaç gövdesine sarılmış, ayağında kanla dolu spor ayakkabılar olan ve az önce yaşadığı saatlere dair hiçbir şey hatırlamayan bir oğlan. Yirmi yıl sonra, ormanda bulunan çocuk Rob Ryan, Dublin Cinayet Masası'nda polis dedektifi olmuştu ve gizli geçmişinin izlerini üzerinde taşıyordu. Fakat aynı ormanda 12 yaşında bir kızın öldürüldüğü ortaya çıkınca, o ve Dedektif Maddox -ortağı ve en yakın arkadaşı- kendilerini eski, çözülmemiş bu dava kadar kanlarını donduran başka bir olayla karşı karşıya buldu. Uzun zaman önce gömdüğü hatıralarının bölük pörçük parçaları eşliğinde kalakalan Ryan, hem önündeki dosyanın, hem de kendi karanlık geçmişinin gizemini ortaya çıkarmak için büyük bir fırsat yakalamıştı. Atmosferik ortamı zengin, karmaşıklığı insana nefes aldırmayan, son derece ikna edici ve şaşırtıcı bir sona sahip Şey, Gizemli Nehir ve Kemikler gibi kitapların hayranlarını çok etkileyecek.

  "Tek kelimeyle güzel ve zeki yazı tekniği sayesinde Tana French, bizi karanlık bir cehenneme götürüyor öyle baştan çıkarıcı ve insanı içine çeken bir yer ki burası, istesek de sırtımızı dönmemiz mümkün değil. Bayan French sıradışı bir yazar ve Şey bir yıldızın doğuşunun habercisi." -Lisa Unger

  "French, en beklenmedik hareketleri yapabilme potansiyeline sahip ve karmaşık karakterleri için capcanlı bir sahne yaratıyor. Olay örgüsünü kasvetli, acımasız bir doğayla ve üslubunun çarpıcılığıyla birleştiren yazar, çok bildiğini sanan zeki okuyucuların bile bu karanlık ormanda kaybolmasını sağlıyor."
  -The New York Times


  Kitap Adı: ORMANIN DERİNLİKLERİNDE BİR ŞEY VAR
  Satış Fiyatı: 18 TL
  Orjinal Adı: IN THE WOODS
  Yazarı: TANA FRENCH
  Türü: POLİSİYE-MACERA
  Çevirmen: ZEYNEP HEYZEN ATEŞ
  Barkod:
  ISBN: 978-9944-485-92-0
  Sayfa Sayısı: 445
  Basım Tarihi: Mart 2008


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Akşama Karşı Gitme Tana Karşı Yatma Atasözünün Anlamı
 3. Orman Nedir Ormanın Faydaları Nelerdir
 4. okyanusların derinliklerinde yaşayan canlılar nelerdir
 5. okyanusların farklı derinliklerinde hangi canlılar yaşar
 6. French manikürü nasıl yapılır resimli yapılışı
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri