Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Hades Sırrı Cep Boy - Gregg Loomis Hades Sırrı Cep Boy Kitap Özet - Gregg Loomis Kitapları Tanıtım - Kitap Fiyatları Kitap Özet Dünyanın farklı

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Hades Sırrı Cep Boy - Gregg Loomis

  Sponsorlu Bağlantılar
  Hades Sırrı Cep Boy - Gregg Loomis

  Hades Sırrı Cep Boy Kitap Özet - Gregg Loomis Kitapları Tanıtım - Kitap Fiyatları


  Kitap Özet

  Dünyanın farklı yerlerinde gerçekleştirilen, birbirine benzer izler taşıyan cinayetler Jason Peters'i sıra dışı kayalıklara götürür. Antik dönemde bu kayalıkların, cehenneme giden kapı olduğuna inanılmaktadır. Oldukça gizli olan bir oluşumda yer alan Peters için, bu antik bölge sadece geçmişte yaşanan suçları değil aynı zamanda yakında gerçekleşecek korkunç bir olayın aydınlatılması için de kilit noktada durmaktadır.

  Gregg Loomis yine aynı başarısını devam ettiriyor. Bu kitap tam bir hazine; heyecan dolu, dinamik, akıcı ve etkileyici. Beklenmedik olaylar sizi sürükleyici bir macera içinde hapsedecek ve son sayfasına kadar elinizden düşüremeyeceksiniz.

  Shayne Sawyer, Fresh Action

  Jason Peters bir Arap silah tüccarını kaçırmak üzere ABD istihbarat örgütü tarafından görevlendirilir. Ama operasyon istediği gibi gitmez. Hem hedefteki kişi hem de operasyon arkadaşı ölür. Peters silah tüccarının elinden aldığı dizüstü bilgisayarı alıp kaçar. Bu kaçış onu, tarihin derinliklerindeki karanlık bir sırra bulanmış ölümcül bir takibe iter.

  Gregg Loomis okuyucunun gönlünü bir kez daha fethedecek. Önünüzde adrenalin yüklü sahneler, tarihi ve arkeolojik gerçekler ile okuyucuyu hayran bırakan sürpriz ve şaşırtmacaların bol olduğu bir çalışma var. Kalplere bitmek bilmeyen bir heyecan pompalamakta usta olan yazarın bu macera dolu kitabını kaçırmak istemezsiniz.

  Dona Padilla, New Mystery Reader  Kitap Ön Yüzü
  Kitap Künyesi


  Hades Sırrı Cep Boy - Gregg Loomis
  · Pegasus Yayıncılık
  · Basım Tarihi : 10 - 2018
  · ISBN : 9786054263264
  · Sayfa Sayısı : 460
  · Çevirmen : Enver Günsel
  · Etiket Fiyatı : 9.90 TL


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. TC Kimlik Numarası'nın Sırrı
 3. Yunan Mitolojisi Hades Nedir Hakkında Bilgi
 4. Bakımlı Tırnakların Sırrı
 5. İyi Makyajın sırrı ..Fondöten
 6. Şekillerin Sırrı
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri