Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Vampir Akademisi (Richelle Mead) Kitap Adı: VAMPİR AKADEMİSİ Orjinal Adı: Yazarı: RICHELLE MEAD Türü: POLİSİYE-MACERA Çevirmen: YELİZ ÜSLÜ Sayfa Sayısı: Basım Tarihi: MAYIS 2009 KONUSU:

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Vampir Akademisi (Richelle Mead)

  Sponsorlu Bağlantılar
  Vampir Akademisi (Richelle Mead)
  Kitap Adı: VAMPİR AKADEMİSİ

  Orjinal Adı:

  Yazarı: RICHELLE MEAD

  Türü: POLİSİYE-MACERA

  Çevirmen: YELİZ ÜSLÜ

  Sayfa Sayısı:

  Basım Tarihi: MAYIS 2009


  KONUSU:

  SADECE GERÇEK BİR DOST
  SİZİ ÖLÜMSÜZ DÜŞMANLARDAN KORUYABİLİR

  Lissa Dragomir, bir Moroi prensesi:
  Sihir dünyasıyla arasında kopmaz bir bağ olan ölümlü bir vampir. Vampirlerin en vahşisi ve en tehlikelisi, ölümsüz Strigoi'lerden her daim korunması gerek.

  Lissa'nın en yakın arkadaşı Rose Hathaway'in damarlarında akan insan ve vampir kanının güçlü karışımı onu bir Dhampir yapıyor. Ve Rose kendini, arkadaşı Lissa'yı -genç kızı içlerinden biri yapmayı kafaya koymuş Strigoi'lerden- koruduğu tehlikeli bir hayata adamış.

  Rose ve Lissa, iki yıl süren kaçak özgürlüklerinin ardından yakalanıyor ve Montana ormanlarının derinliklerine gizlenmiş Aziz Vladimir Akademi'sine sürükleniyor. Rose, Dhampir eğitimine devam edecek. Lissa da zaten elit Moroi toplumunun Kraliçe'si... Ve iki kız, Akademi'de yine birçok kalp kıracak.

  Lissa ve Rose'un Aziz Vladimir'den kaçmasına sebep olan korkuydu. Evet, çünkü Akademi'nin demir kapıları ardındaki hayat, akıl almayacak kadar tehlikeli. Moroi'ler iğrenç ayinler düzenliyor ve onların bu gizli kapaklı doğası ve gece aşkı, sosyal karmaşalarla dolu enigmatik bir dünya yaratıyor.

  Rose ve Lissa, bu tehlikeli ortamda kendi yönlerini bulmak, yasak aşkın cazibesine karşı koymak ve Strigoi'lerin Lissa'yı sonsuza dek kendilerinden birine dönüştürmesine fırsat vermemek için sürekli savunmada kalmak zorunda!
  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. polis akademisi taban puanları nedir
 3. Vampir Alacakaranlığı Meksika - Sebastian Rook
 4. Vampir Akademisi: Son Kurban - Richelle Mead
 5. Bella'nın vampir hali
 6. Nelder Mead Metodu Nedir - Nelder - Mead Metodu
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri