Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Diyet Ve 10 Diyet Kitabı , En iyi 10 Diyet Kitabı , diyet kitabı , diyet yemekleri , zayıflama , diyet listeleri , bitkilerle zayıflama

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Diyet Ve 10 Diyet Kitabı, En iyi 10 Diyet Kitabı, diyet kitabı, diyet yemekleri, zayıflama, diyet listeleri, bitkilerle zayıflama, şok diyet, kilo verme

  Sponsorlu Bağlantılar
  Diyet Ve 10 Diyet Kitabı, En iyi 10 Diyet Kitabı, diyet kitabı, diyet yemekleri, zayıflama, diyet listeleri, bitkilerle zayıflama, şok diyet, kilo verme
  En iyi 10 diyet kitabı

  Sağlıklı bir şekilde zayıflamak ve fazla kilolardan kurtulmak için uzmanlar tarafından hazırlanmış 10 diyet kitabını seçtik!
  Fark Etmeden Diyet
  Selahattin Dönmez
  Çikolata... Şarap... Kuruyemiş... Kek... Börek... Böyle diyet mi olur?! OLUR! Sağlıklı beslenmek ve zayıflamak için bu kitapta herkes için bir yol var. Hem de "fark etmeden"! Çikolatalı Zayıflama Diyeti ile kahvaltıda fındık ezmesi, ikindide çikolata ya da çikolatalı puding, akşam çikolatalı süt... Kek ve Börekli Zayıflama Diyeti ile öğleden sonra cevizli kek, akşam börek ya da gözleme... Uzman Diyetisyen Selahattin Dönmez, yaşamımızı çok fazla kısıtlamadan zayıflamanın, hem de sağlıklı beslenerek zayıflamanın ve kilonuzu korumanın mümkün olduğunu söylüyor. Bildiğiniz diyet listelerini unutun! Bu diyette sağlıklı ve bilimsel yolla "fark etmeden" zayıflayacaksınız!


  Okuyan Us Yayın
  Etiket Fiyatı: 15 TL

  Afiyetle Diyet
  Dilara Koçak
  Neden diyetten vazgeçiliyor? Diyete nasıl hazırlanılmalı? Diyette başarının yolları. Beslenmenin iyiliğine odaklanmak lazım. Sağlıklı beslenmenin iyiliği hepimiz için, peki diyet kimler için? Diyet bir hastalığı tedavi etme veya korunma amaçlı belirli yiyeceklerin kısıtlanması veya miktarlarının düzenlenmesi esasına dayanır, diyen Koçak bu kitabı kendini daha iyi hissetmek isteyen, yaşamın sorumluluğunu almış, biraz kilo fazlası olan veya kilo almamak için dikkat gösteren bireylerin yanlış diyetler yapmamaları, diyet yerine farklı bir bakış açsına sahip olabilmelerine katkı sağlamak amacıyla hazırladı.


  Doğan Kitapçılık
  Etiket Fiyatı: 23 TL
  Kolay Diyet
  Osman Müftüoğlu
  Birçoğumuz neden kilo aldığımızı anlayamadığımız için, nasıl kilo vereceğimizi de bilmiyoruz, kilo aritmetiğini kavrayabilirsek kilo sorununu sonsuza dek çözebiliriz. Böylece, “su içsem yarıyor, metabolizmam yavaş, vücudum su topluyor” gibi bahanelere sığınmaz, evdeki tartı cihazını suçlamayı bırakırız. Kilo sorununa kalıcı bir çözüm düşünen herkesin kilo aritmetiğini ciddiye alması gerektiğini belirten Müftüoğlu, kilo vermenin sırrı “yediklerinizi azaltmak, aktivitenizi arttırmaktan geçiyor” diye ekliyor… Kolay Diyet, beslenmenin anayasasını öğrenmenizi, kilo aritmetiğini kavramanızı, sağlıklı ve formda bir hayat için gereken en temel bilgileri edinmenizi sağlayacak.


  Doğan Kitapçılık
  Etiket fiyatı: 13 TL

  Diyet Zamanı
  Murat Gökçen, Aysun Gökçen
  Hatalı beslenmenin belirtileri nelerdir? Şişmanlığı önlemek için nasıl bir diyet tedavisi uygulanmalıdır? Kabızlık, Migren ve Besin Alerjisi sorunu olanların nasıl beslenmesi gerekir? Hamilelikte ve Emzirme sırasında nasıl bir diyet uygulanmalıdır? Çocukların, Sporcuların ve Vejeteryenlerin sağlıklı beslenebilmesinin yolları nelerdir? Diyet Zamanı'nda bu ve bunun gibi birçok sorunun cevabını bulacaksınız.


  Remzi Kitabevi
  Etiket Fiyatı: 12,50 TL


  Taş Devri Diyeti
  Prof. Dr. Ahmet Aydın
  30 yılı aşkın hekimlik tecrübesiyle Prof. Dr. Ahmet Aydın doğru beslenme ile ilgili bütün merak ettiklerimizi cevaplıyor. Söyleşi formatındaki kitapta kafamızda hiçbir karışıklık bırakmadan “gerçekleri” anlatıyor. Çok merak edilen “hayvansal yağlar kolesterol yapar mı?”, “ev yoğurdu ve probiyotikler” gibi konulardan başka tek tek hastalıkları da ele alıyor. Prof. Aydın bütün hastalarına endüstriyel tuzaklara kapılmadan “hakiki” yiyecekler yiyin diyor. Hatta çoğuna, “Taş Devri Diyeti”ni tavsiye ediyor. Bu kitapla doğru bildiklerinizi tekrar gözden geçirecek ve yepyeni bir hayata başlayacaksınız. Daha diri, daha sağlıklı bir hayata…


  Hayykitap
  Etiket fiyatı: 13 TL

  Tek Şişman Beyniniz
  Yasemin Soysal
  Soysal’ın geliştirdiği yöntem, kilo problemi yaşayan yaklaşık 1000 kişi üzerinde denendi. Sonuçlar inanılmazdı. Kilo sorunu yaşayan kişiler hızla ve son derece sağlıklı bir şekilde kilo vermekle kalmıyor, yaşamlarının pek çok alanında da olumlu ilerlemeler kaydediyorlardı. Üstelik karmaşık diyetlere, özel egzersizlere, kendini bir şeylerden yoksun bırakmaya ihtiyaç kalmadan. Yasemin Soysal, kitabında bedeninizi, zihninizi ve ruhunuzu bir araya getirerek kendinizi zorlamadan nasıl zayıflayacağınızı anlatıyor. Şu ana kadar 1000 kişi üzerinde test edilen ve inanılmaz sonuçlara ulaştıran ‘Zihin Gücüyle Zayıflama’ tekniğini bu kitap yardımıyla siz de deneyebilirsiniz.


  Klan Yayınları
  Etiket fiyatı: 14 TL


  Duygularını Yemek
  Treysi Kazmirci
  Uzman Psikolog Treysi Kazmirci kitabıyla duygular ve beslenme üzerine herşeyi anlatıyor. Yıllardır her türlü diyeti denediniz ama hâlâ kilolarla başınız dertte mi? Sürekli kilo verip sonra tekrar almaktan mı şikâyetçisiniz? Her kilo verişinizin ardından daha da fazla kiloyla kendinizi tekrar başa dönmüş gibi mi hissediyorsunuz? Aslında nasıl beslenmem gerektiğini biliyorum ama uygulayamıyorum mu diyorsunuz? Geceleri yeme alışkanlığınızdan bir türlü kurtulamıyor musunuz? Üzgün, sinirli, sıkkın veya mutsuz olduğunuzda kendinizi buzdolabının önünde mi buluyorsunuz? Eğer bu sorulardan birine veya bazılarına cevabınız evet ise bu kitap tam size göre!
  Epsilon Yayınevi
  Etiket fiyatı: 17 TL

  Diyet Beslenme
  Leman Mecitoğlu, Vasfi Mecitoğlu
  Leman Mecitoğlu ve Vasfi Mecitoğlu bilgi ve tecrübelerini birleştirerek diyet ve beslenme çalışmalarına katkıda bulunmak istemişler. Bu nedenle kitabı, eğitim seviyesi ne olursa olsun, herkesin anlayabileceği bir dilde yazmaya gayret etmişler. Temel besin grupları nelerdir, nereden temin edilir; hangi gıda maddesi ne kadar protein, karbonhidrat, yağ ve dolayısıyla kalori içerir; hastalıklarımızın sebep ve belirtileri nasıl gruplandırılır; sağlıkta ve hastalıkta ne yemeli ve ne yememeli; yememizde sakınca olmayan yemekleri nasıl hazırlamalı; yaş, cinsiyet ve çalışma temponuza göre günlük besin ihtiyaçlarımız nelerdir?  İnkılap Kitabevi
  Etiket fiyatı: 33,50 TL

  Fazla Kilolarınızdan Kurtulun
  Doreen Virtue

  "Ye Ye Sendromu" her türlü diyeti deneyerek kilo kaybedip bırakılınca tekrar geri alma olgusunu tanımlar. Yazar, yeme alışkanlığı tiplerini; aşırıya kaçanlar, duygusal tatmin için yiyenler, kendini tatmin için yiyenler, stresten dolayı yiyenler, kilosu arttıkça yiyenler tarzında sınıflandırmış ve her bir sınıf için kişilere yaşamlarının her alanını kapsayan önerilerde bulunmuş ve de özel diyetler sunmuş. Ayrıca egzersiz programları ve restoran, partiler, seyahatler, tatiller gibi sosyal yaşamlarını düzenleyici öneriler içeriyor. Son olarak da her fazla kilolunun handikapı olan diyetle zayıfla, sonra tekrar kilo al, sorununa uzun süreli çözüm olabilecek öneri ve önlemler vermiş.


  Doruk Yayınları
  Etiket Fiyatı: 10 TL

  Ayurveda Sağlıklı Zayıflamanın Yolları
  Ender Saraç
  Aşırı kilo alma ve hatalı beslenme Türk toplumunun halen neredeyse tüm kesimlerini ilgilendirir. Tüm gelişmekte olan ülkeler gibi bizde de bu konu gerek sosyoekonomik durumu iyi olan kentli halkın gerek sosyoekonomik problemleri olduğu için karbonhidrata dayalı beslenen kırsal kesim insanını dikkatini çeker. Ayrıca toplumda yaşanan yoğun strese ve sıkıntıya bağlı yemek yeme sağlıklı beslenme modelini bozar. Ayurveda 'da bir söz vardır: "İnsan ne yerse odur" Onun için beslenme konusuna bilinçli bir yaklaşım sağlıklı yaşamamızı sağlayabileceği gibi ileride karşılaşacağımız birçok hastalığı da engelleyecektir.
  Doğan Kitapçılık
  Etiket Fiyatı: 8 TL


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Toksin atıcı diyet listesi diyet listesi toksin atıcı diyet menüsü üç günlük toksin
 3. Serinleten diyet tatlılar ve içecekler, diyet içecekler, yazın sağlıklı beslenme, diyet ta
 4. Diyet Kurabiye Tarifi Yapılışı, Diyet Kurabiye Nasıl Yapılır
 5. Çocuklar için diyet,Şişman çocuklar için diyet listesi, Kilolu çocuklar için diyet
 6. Diyet Kumpir Tarifi Yapılışı, Diyet Kumpir Nasıl Yapılır
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri