Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Mutlulukla ilgili kompozisyon , Mutluluk hakkında kompozisyon Elimde defterim , çıkıyorum minik Amasya’nın koca dağına. Buluyorum yaşlı bir ağaç gölgesi , oturuyorum koca çınarın dibine.
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 7      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Mutluluk ile ilgili kompozisyon

  Sponsorlu Bağlantılar
  Mutlulukla ilgili kompozisyon,
  Mutluluk hakkında kompozisyon

  Elimde defterim, çıkıyorum minik Amasya’nın koca dağına. Buluyorum yaşlı bir ağaç gölgesi, oturuyorum koca çınarın dibine. Bakıyorum etrafıma. Tek kalmış bu çınar koca dağda. Yalnız başına yetişmiş, belli. Ne ile beslenir koca çınar? Soru mu bu da? Kim bilir ne kadardır bunun kökü? Belki de koca dağın tümünü kaplamıştır. Neden olmasın? Olur elbet.
  Yalnız mı dedim? Peki, o halde bu kuş sesleri de neyin nesi? Yukarı bakıyorum. Görüyorum ki bizim koca çınar yuva olmuş Amasya’nın kuşlarına. Pek seviniyorum. Beraber şarkı söylüyoruz kuşlarla. Arada bir koca çınar rüzgâra dalıp yapraklarını hışırdatıyor. O da katılıyor şarkımıza. Tam nakarata geldik mi, dağın öteki tarafında ki kuzu sürüsü meliyor. Hani yalnızdın koca çınar? Bakıyorum peş peşe geliyor dostların. Bana pek ihtiyacın kalmadı galiba, ne dersin? Hah! Bir çoban köpeğimiz eksikti. O da geldi tam oldu. Dur bakayım, bu bana mı sevdiriyor kendini? Aman ne şeker tüyleri var… Kıskanma deli çınar. Seni unutmam. Mutluluk şarkısına devam ediyoruz hep beraber.
  Güneşin yerini ay almaya başlıyor. Sürümüz ve köpeğimiz gidiyor. Kuşlar uyudu mu ne? Birden sustular. Ama koca çınar ısrarla yapraklarını hışırdatıyor. “Tamam, koca çınar”, diyorum ve yine biz bize söylüyoruz şarkımızı.
  Mutluluk diyorum ben buna. Sonsuza kadar mutluluk…

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Mutluluk ile ilgili Sözler Mutluluk Sözleri
 3. Mutluluk konusunda bir kompozisyon
 4. Mutluluk konulu kompozisyon örneği
 5. Mutluluk ile ilgili Sözler Mutluluk Sözleri, Mutlulukla ilgili özlü sözler
 6. Mutluluk Bir Yolculuktur Slaytı - Mutluluk Bir Yolculuktur ile ilgili PowerPoint Sunumu
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar
  İnsanlar ufak şeylerden bile mutlu olabiliyorlar.Birilerini mutlu etmek için çok pahalı şeyler almanıza yada yapmanıza gerek yoktur.Onu hatırlayıp mutluluğuna ortak olduğunuz zaman bile onları mutlu etmiş olursunuz. 9. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri