Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Burun Tıkanıklığı Nasıl Açılır Burun Tıkanıklığına Ne İyi Gelir ve Nasıl Açılır Burun tıkanıklığı , sinüzite bağlı olarak ortaya çıkan ve genellikle soğuk ile kirli
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 1      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Burun Tıkanıklığına Ne İyi Gelir

  Sponsorlu Bağlantılar
  Burun Tıkanıklığı Nasıl Açılır

  Burun Tıkanıklığına Ne İyi Gelir ve Nasıl Açılır

  Burun tıkanıklığı, sinüzite bağlı olarak ortaya çıkan ve genellikle soğuk ile kirli havalarda kendini gösteren bir rahatsızlıktır. İnsanları ciddi anlamda rahatsız eden bu rahatsızlık için, genellikle burun açıcı damlalar kullanılmaktadır ki oldukça iyi de geldiği söylenmektedir.

  Ancak bu burun açıcı damlaların bir de olumsuz yönü var ki, dillere destan desek yeridir. Doktorların da dediği gibi, 3 günden fazla kullanılması sakıncalı olan bu damlalar (spreyler); belki de birçok hasta tarafından bilinmemektedir. Kullanılan bu spreyler, burun içerisindeki kılcal damarları zamanla daha genişletmekte ve burnu da buna alıştırmaktadır. Ancak bir süre sonra sprey kullanımının da kesilmesiyle burundaki o damarların oldukça daralması; insanları sürekli burun spreyi kullanma durumuna teşvik etmektedir ve bunun da sağlık açısından oldukça olumsuz olduğu bilinmektedir.

  Ayrıca burun tıkanıklığına buruna çekilecek olan tuzlu suyunda oldukça iyi geldiği ve bu uygulamanın günde 2-3 defa yapılması gerektiği belirtilmektedir. Aynı zamanda sigaralı ortamlardan da uzak durulması, bu rahatsızlık için oldukça önem teşkil etmektedir.

  Forumlord

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Bebeğin burnu neden tıkanır bebeğin burun tıkanıklığına ne yapılır bebeklerde burun tı
 3. Burun tıkanıklığına bitkisel çözüm
 4. Burun akıntısına bitkisel çözüm, burun akıntısına ne iyi gelir
 5. Burun Akıntısına Ne İyi Gelir, Burun akıntısına bitkisel öneri
 6. Burun Tıkanıklığı Ve Nedenleri burun tıkanıklığı tedavisi - alerjik burun tıkanıklığı beli
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri