Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Babalar Günü İle İlgili Makale Babalar gününe özel yazılmış bir makale. Babalar Günümüz Kutlu! Olsun ŞEYDA NİSA DEMİREĞER'e Sevgi li kızım! Bu mektubumu sevgi kuşunun

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Babalar Günü İle İlgili Makale

  Sponsorlu Bağlantılar
  Babalar Günü İle İlgili Makale  Babalar gününe özel yazılmış bir makale.
  Babalar Günümüz Kutlu! Olsun
  ŞEYDA NİSA DEMİREĞER'e  Sevgili kızım!


  Bu mektubumu sevgi kuşunun kanatlarına nakış nakış örerek sana gönderiyorum. Nerede bir kuş görsen, gülen gözleriyle seni süzen, bil ki bakışlarında seni seven ben varım. Baban var!!!


  Daha çok küçüksün bebeğim. Alsam ellerini avucumun içine yüreğinin sesi değer tenime. Koklamaya kıyamadığım gülümsün sen, hangi şair hangi şiirinde anlatabilir güldüğünde gözlerinin içinde çakan şimşeğin kuvvetini, dehşetli güzelliğini? Balım benim sesinde çağlayanların coşkusunu biriktiren denizim, sevgili kızım; Bu yılda veremiyor baban sana umut ettiğin günleri…


  Kaderin ibresi hala bizden yana değil maalesef.. İçini karartmasın benim yokluğum.. Sanma seni unuttu baban. Yıllardır içinde senin adın geçmeyen tek bir cümle kurmadığım gün yok.. Olmayacak da!.. Sana bunları birbirimizi göremesek bile ömrümün sonuna değin prensesim olacağını bil diye yazıyorum.


  Sevgili Bebeğim!


  Alınma sakın sana bebek deyişime! Martılar gözlerimde senin masumluğunu simgeler. İşte seni her yağmurdan sonra böyle görüyorum, yüreğimin gökkuşağının rengârenk ahenginde. Seni böyle adlandırışım, masumluğunun gözlerimde canlılığını korumasındandır. Ne kadar büyüsen de, o saflığını koruduğun için bebeksin hala gözlerimde.


  Babasının kırılgan minnacık böceği…. büyüyorsun.. Sen büyüdükçe içimdeki hasret de özlem de büyüyor. Ve sen büyüdükçe ben sensizlikten eriyorum, küçülüyorum.


  Yaşamımı bezeyen süslü gevezem, kuru bir sayfalık kağıdın üstününü işgal eden sözcüklerden başka bir hediyem yok bu gün de sana. Masalları kötülerden ayıklamak sandığın kadar basit değil ne yazık ki.


  Gidişin umudumu emzirdi, hasretlerimi biledi. Daha bir sıkı sarılıyorum küreklere. Geldiğim zaman gülüşlerin yapışsın diye yüzüne, hayat kavgasını meslek edinmiş baban, sana kavuşmak adına seve seve sırtlıyor güçlükleri.


  Düşersem bir gün bu soluksuz koşuda, gücüm tükenir de yok olursam sana olan sevgimden asla kuşkun olmasın. Seni benden kopardıkları gün, aynı anda atsın diye kalplerimiz elimde kalan son resminden küçük bir tapınak yaptım yüreğimin derinliklerine, benden ve senden başka kimsede anahtarının olmadığı. Çünkü kızım bizim yüreğimiz, nefretin değil sevginin üretildiği bir tezgah değil mi? Seni Seviyorum Kızım. Babalar Günümüz Kutlu! Olsun……

  Murat Demireğer tarafından yazıldı.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Babalar Günü Nasıl Ortaya Çıktı babalar günü neden kutlanır
 3. Dünya Tiyatro Günü İle İlgili Güzel Bir Makale
 4. Babam’ın Günü - Babalar Günü İle İlgili Yazı
 5. Babalar Günü İle İlgili Mesajlar
 6. Babalar Günü Nasıl Ortaya Çıktı - Babalar Günü Hakkında
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri