Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

23 Nisan Öğrenci Konuşma metni , 23 Nisan Öğrenci Konuşması , 23 Nisan Konuşma Metni ATA'M , Borçluyum demiyorum sana Atam , borcumu ödeyemem. Sadece
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 2      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  23 Nisan Öğrenci Konuşma metni, 23 Nisan Öğrenci Konuşması, 23 Nisan Konuşma Metni

  Sponsorlu Bağlantılar
  23 Nisan Öğrenci Konuşma metni, 23 Nisan Öğrenci Konuşması, 23 Nisan Konuşma Metni
  ATA'M,

  Borçluyum demiyorum sana Atam, borcumu ödeyemem. Sadece tüm kalbimle bir çocuğun kalbine sığabilecek tüm sevileri önüne koyup teşekkür ediyorum, neslimi başlattığın için, beni çocuk gibi değil de insan gibi gördüğün için.

  Ben Türk çocuğuyum, senin bana emanet ettiğin, şehidimin kanıyla sulanan toprağın mirasçısıyım. Ben geleceğim, ben umudum, ben Türk genciyim. Ben, senin bana emanet ettiğin toprağın sahibiyim.

  Seni ilk gördüğüm günü anımsıyorum. Annemin elini sıkı sıkı tuttuğum, tebeşir kokulu sınıfıma adım attığım ilk gün... Resmini görmüştüm; ama önce gözlerini. Öylesine güzel öylesine derin şimdi öyle iyi anlıyorum ki bununla ne demek istediğini ...

  23 Nisanda öyle güzel duyuyorum ki sesini...

  Sabah sınıfıma girip sırama oturunca senin yüzüne bakmayı seviyorum.

  Kendime daha bir inanıyorum. Sana her baktığımda bana güvendiğini biliyorum. Damarlarımda taşıdığım kanın hakkını vermeliyim. Çünkü hep duyuyorum! Sizler yeni Türkiyenin genç evlatları, yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz diyorsun.

  Beni sevdiğini biliyorum en önemlisi... Sevginin en tatlısını doya doya hissediyorum. Çalışmayı seviyorum sayende kurduğu Cumhuriyeti ilerletmenin benim görevim olduğunu biliyorum çünkü. Diyorum ki; kendi kendime, iyiliklerim keşkelerimden çok daha fazla olmalı. Bu satırları yazan ellerim bir gün not defterime öğrencilerin notlarını yazan bir öğretmenin elleri olabildiğine inanıyorum. Sevgiyi ve barışı insan tanıdıkça daha büyük işler yapmak için kendine kuvvet bulacaktır. Diyorsun.

  Ben bir Türk çocuğu olmaktan gurur duyuyorum.

  Çok çalışacağım Atam, bana emanet ettiğin bu dünyalar güzeli vatana kanımın son damlasına kadar bekçilik edeceğime söz veriyorum. Sevgiye ve barışa, umuda,amaç edinmeye sana baktıkça daha çok inanacağım Atam... İnan Atam Türk çocuğunun senin izinde ve elinde beraber bir vatanın güzel bir dünyanın devamını sağlayacak kadar gücü vardır.

  alıntı

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. İlköğretim Haftası Öğrenci Konuşması, Konuşma Metni
 3. İlköğretim Haftası İle İlgili Öğrenci Konuşması, Konuşma Metni
 4. 23 Nisan İle İlgili Konuşma Metni
 5. 23 nisan açılış konuşması örnekleri, 23 nisan açılış konuşmaları,23 nisan çocuk bayramı aç
 6. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı İle İlgili Öğrenci Konuşma Metni
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri