Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sevgi yi Arayan Kadın Şöyle şefkatli , sevecen bir baba elinin saçlarını okşayışını , kucaklayıp bağrına basışını yaşamayalı kaç yıl oluyor? Kaç yıl oluyor ,
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 2      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Sevgiyi Arayan Kadın

  Sponsorlu Bağlantılar
  Sevgiyi Arayan Kadın

  Şöyle şefkatli, sevecen bir baba elinin saçlarını okşayışını, kucaklayıp bağrına basışını yaşamayalı kaç yıl oluyor? Kaç yıl oluyor, annenin anaca öpmeyişi; sarılıp özlemlerimi dindirmeyişi kardeşlerinin? Yaşadığını; böylesi bir sevgiye açlığını ve kimsenin seni fark edemeyişi, sevgi orucunu tutmaya başlaman hangi yaşına rastlıyor?

  Nazlanıp, cilvelerle şımarmayalı, çocuksu kaprisleri yaşamayalı, ilgilensinler diye kendini yerlere atmayalı, ağlayıp avutsunlar diye beklemeyeli, sevinç naraları atıp dolanmayalı kaç yıl oluyor? Arkadaşça bir sohbeti yapmadan, iyi ve doğruyu öğrenemeden kimseden; kadınlığa adım atman hangi yaşına rastlıyor?

  Hoyrat ellerce koparılıp dalından fırlatılalı yaşama, genç kızlık düşlerini gömüp de bağrına, rollerle yaşamaya başlayalı kaç yıl oluyor? Kaç yıl oluyor çocukken kendin ana olalı, Bembeyaz gelinlikle salınman gururla hangi yaşına rastlıyor?

  Erkek gibi seven ve erkekçe bir tutkuyla sevişen bir kocan olmayalı, seni saklayıp korumayalı kaç yıl oluyor? Kaç yıl oluyor seni kıskanıp ellerden kaçırmayalı? Zevk dalgalarına kapılıp da yatağında boşluklara dağılışın hangi yaşına rastlıyor?

  Pişirmeyeli şöyle içkiye arkadaş mezeleri sürüp sürüştürmeyeli biri için giyinmeyeli kaç yıl oluyor, kaç yıl oluyor bebeğinin kocanın elinden tutup gezmeyeli, bir aile kurmayalı.

  Kocasız bir evliliğe başlaman hangi yaşına rastlıyor?

  Tüm sorularımın cevabının, “Hiç yaşımda ve hiç yıl” olarak cevaplanacağını bildiğimden daha fazla sormayacağım.

  Sevgiyi arıyorsun: bir babanın dizi, bir Baba'nin kucağı kadar sıcak, sevgiyi arıyorsun: şehvet ve arzu dolu bir erkeğin koynu gibi güvenli ve rahat, Sevgiyi arıyorsun: yaşamadıklarını yaşatıp, doyamadıklarını doyuracak, Sevgiyi arıyorsun: yorgun bedeninin ve ruhunun sızılarını dindirecek, açlıklarına son verecek.......

  Bulursan böylesi bir sevgiyi benim için de 300 gram alır mısın?


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Sevgiyi Anlatabilmek
 3. Dünyadaki Tek Kadın Papa, Kadın Papa Joan'ın İnanılmaz Öyküsü, Dünyadaki Papa Sıralamasınd
 4. Midye Kabuğunda Sakladı Sevgiyi
 5. Sevgiyi tuşlarla mı yazıyorsunuz
 6. Sevgiyi ifade edebilecek msn nickleri
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri