Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

SEVDİKLERİMIZİN KİM OLDUĞUNU ASLA UNUTMAMAK… Bir sabah yaşlı bir bey , sabah erken evinden çıkmış , yolda ilerlerken , bir bisikletlinin kendisine çarpması ile yere

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Sevdiklerimızin Kim Olduğunu Asla Unutmamak…

  Sponsorlu Bağlantılar
  SEVDİKLERİMIZİN KİM OLDUĞUNU ASLA UNUTMAMAK…

  Bir sabah yaşlı bir bey, sabah erken evinden çıkmış, yolda ilerlerken, bir bisikletlinin kendisine çarpması ile yere yuvarlanmış ve hafif yaralanmış. Sokaktan geçenler, tavırlarıyla insanda saygınlık uyandıran bu adamı hemen en yakın sağlık birimine ulaştırmışlar.
  Hemşireler, adamcağızın yarasına pansuman yapmışlar, ama 'biraz beklemesini ve röntgen çekerek her hangi bir kırık veya çatlak olup olmadığını inceleyeceklerini' söylemişler. Yaşlı adam huzursuzlanmıs ve 'acelesi olduğunu, tetkik istemediğini' söyleyerek kalmak istemiş.
  Hemşireler bugünün tatil günü olduğunu hatırlatıp merakla acelesinin sebebini sormuşlar. Adamcağız da: 'Karım huzur evinde kalıyor, her sabah onunla kahvaltı etmeye giderim, geç kalmak istemiyorum.' demiş. Hemşirelerden biri 'Karinizin, siz gecikince merak edeceğini düşünüyorsunuz herhalde. Telefon edip haber verelim' demiş.
  Adam oldukça üzgün bir ifade ile 'Ne yazık ki karım Alzheimer hastası ve benim kim olduğumu bilmiyor. Ben bakamadığım için huzur evinde tedavi de görüyor' demiş. Hemşireler oldukça şaşkın bir halde: 'Madem sizin kim olduğunuzu bilmiyor, neden her gün onunla kahvaltı yapmak için koşturuyorsunuz?' demişler. Adam buruk bir sesle 'Ama ben onun kim olduğunu biliyorum.' demiş.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Asla senden vazgeçemem senden asla fon müziği
 3. Asla Vazgeçemem Senden Asla.. Olamam Ben Sensiz..
 4. Gelin Çıkış Seremonileri … Baba Evine Görkemli Veda…
 5. uNutMamak içiN çaBa weRen baNA yazıkLAr oLsun
 6. Âhir zamanda genç olmak… özellikle de Müslüman bir genc…
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri