Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Doğalgaz Isıtma Ve Sıhhi Tesisat Program ı – Meslek Tanıtımları Sıhhi Tesisat ve Doğalgaz sistem leri üzerine çalışacak ara elemanları yetiştirmeyi amaçlar. Doğalgaz Isıtma Ve
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 1      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Doğalgaz Isıtma Ve Sıhhi Tesisat Programı – Meslek Tanıtımları

  Sponsorlu Bağlantılar
  Doğalgaz Isıtma Ve Sıhhi Tesisat Programı – Meslek Tanıtımları

  Sıhhi Tesisat ve Doğalgaz sistemleri üzerine çalışacak ara elemanları yetiştirmeyi amaçlar.

  Doğalgaz Isıtma Ve Sıhhi Tesisat Programının Amacı: Sıhhi tesisat ve doğalgaz programının amacı sıhhi tesisat, ısıtma tesisatı ve doğalgaz konularında,mühendis ile usta ve işçi arasında görev yapacak ana elemanları yetiştirmektir.

  Doğalgaz Isıtma Ve Sıhhi Tesisat Programında Okutulan Belli Başlı Dersler: Sıhhi tesisat ve doğalgaz programında matematik, elektrik, teknik resim gibi temel konularla ilgili derslerden başka, ısıtma, soğutma tesisatı, kazanlar, boru sistemleri, iklimlendirme tesisatı, doğalgaz, temiz-su tesisatı, yalıtım teknolojisi gibi dersler okutulmakta ve uygulamalar yaptırılmaktadır.
  [g]
  Doğalgaz Isıtma Ve Sıhhi Tesisat Mezunlarının Kazandıkları Ünvan ve Yaptıkları İşler : Sıhhi tesisat ve doğalgaz programını bitirenlere “Sıhhi ve Doğalgaz Teknikeri” ünvanı verilir. Sıhhi tesisat ve doğalgaz teknikeri makine mühendisi tarafından hazırlanan tesisat ve doğalgaz projelerini inceler, gereken malzemenin satın alınmasını sağlar, denetimini yapar çalışacak elemanların seçimini yapar, tesisatın üretiminde kuruluşunda makine mühendisine yardımcı olur, işin bitiminde denetimini yapar.

  Doğalgaz Isıtma Ve Sıhhi Tesisat Teknikerlerinin Çalışma Alanları : Sıhhi tesisat ve doğalgaz teknikerleri, sıhhi tesisat üretim fabrikalarda ve tesisat döşeyen firmalarda görev yaparlar. Merkez ısıtma ve soğutma sistemi ve doğalgaz kullanımı arttıkça meslek elemanlarına duyulan gereksinme de artacaktır.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Odiyometri Programı – Meslek Tanıtımları
 3. Radyoloji Programı – Meslek Tanıtımları
 4. Grafik Programı – Meslek Tanıtımları
 5. Radyoterapi Programı – Meslek Tanıtımları
 6. Petrol Doğalgaz Mühendisliği Bölümü – Meslek Tanıtımları
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri