Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

En Popüler olacak Meslekler Her devrin önemli olayı , kişisi , işi ve mesleği olduğunu bilmeyen yoktur. Birde zamaneler için neler olacak? sorusu merak edilenler

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  En Popüler olacak Meslekler

  Sponsorlu Bağlantılar
  En Popüler olacak Meslekler


  Her devrin önemli olayı, kişisi, işi ve mesleği olduğunu bilmeyen yoktur. Birde zamaneler için neler olacak? sorusu merak edilenler arasındadır.

  İnternet ve bilişim sektörünün tüm krizlere rağmen, büyümesi en fazla olan, hatta katlanarak büyüyen bir alan olması nedeniyle, sektörün ihtiyaçları da zamanla belli olmaya başladı.

  İlk aşamada birçok kategorik alanda içerikleri hazırlayan belirli siteler vardı. Alt site dediğimiz diğer guruplar ise onlardan alıntı yaparak yaşamlarını sürdürürdü.

  Özellikle Google'nin arama kritlerleri için çıkardığı ve uyguladığı TRUST RANK ile orijinal ve kaliteli içeriğin kıymeti arttı.  Sitelerde de normal sıradan metin yazarları yerine, daha bilgili içerik editörleri almaya başladı. Ardından sitelerin görsel ve fonksiyonel olarak özelliklerinin teknoloji ile birlikte ilerlemesiyle web için iyi derecede grafikçi, iyi derecede kodlama bilgisine sahip kişiler ve firmalar almaya başladı.

  Gelecekte büyümesi durmayacak ve sürekli yenilikler ile tanışacak bu sektör, kaliteli personel açığı ile karşı karşıya kalacak. Şimdiden gençlerin kendilerini buna hazırlamaları gerekiyor.

  Ekmeğin aslanın midesine inmesi hengamında, birden aranan nitelikli eleman olma ihtimaliniz olabilir. Bu mesleklerden bazılarını sıralayalım.  Web Kodlama (PHP, ASP.NET, MSQL, JAVA)

  Tercih Önceliği :
  İngilizce ve Üniversite, yada bunların alt dalları (Senior veya Junior Developer)

  Sadece bilgisayar mühendisliği bu alanlar için yeterli gelecekmi ? Onu eğitim veren üniversitelerden mezun olanlar gösterecek.

  Editör ve Yazar : Gündemi iyi bilen, analitik düşünen, iyi metin yazan, Sektörel iş kolları ve ilgili alanlarına hakim kişiler.

  Web Grafikeri : Site şablonları yapımında tecrübeli, popüler grafik programlarını iyi kullanabilen, Kodlama aşaması hakkında bilgi sahibi kişiler.

  Mobil Uygulama : Web sektöründeki bilgileri mobil uygulamalarda kullanılabilmesini sağlayan kişi veya kişiler.

  Reklam ve Fikir Mühendisliği : Yapılan veya yapılacak projeler ile ilgili fikir üreten, tanıtım kampanyaları için çalışmalar yapan, reklam alımı standartları hakkında bilgi sahibi olan kişiler.

  Evet, gelecek bu meslekleri ve ilerde teknolojinin doğuracağı meslekleri bekliyor.

  Eğitim, sağlık gibi temel insan ihtiyaçlarına hitap eden meslekler elbetteki yaşamlarını sürdürecekler. Ama yakın gelecekte bu meslekler doktor olmakla eşdeğer bir hale geleceğe benziyor.

  Gençlerimizin işsiz kalmaması dileğiyle...
  alıntı  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Türkiye'de ön plana çıkan meslekler, En popüler meslekler
 3. İngilizce Meslekler nelerdir, İngilizce tüm Meslekler, İngilizce bütün Meslekler, resimli
 4. Gelecekte popüler olacak meslekler nelerdir
 5. ingilizce meslekler ve anlamları, ingilizce meslekler ve okunuşları,meslekler ingilizce tü
 6. Demet Akalın Olacak Olacak Şarkı Sözleri
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri