Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Türk kızılayı ile ilgili haberler lazım bana Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın Türk kızılayı ile ilgili yazı Türk kızılayı ile ilgili görseller Türk kızılayı ile
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 4      

 1. Kayıtsız Üye
  Sponsorlu Bağlantılar


  Türk kızılayı ile ilgili haberler

  Sponsorlu Bağlantılar


 2. Sponsorlu Bağlantılar
  Türk Kızılayı'ndan Afet Çalıştayı

  Türk Kızılayı, afet çalışmalarıyla ilgili deneyimlerini paylaşmak ve konuya profesyonelyaklaşımını geliştirmek adına geniş kapsamlı bir "Afet Çalıştayı" gerçekleştirecek.  Van depremlerinin ardından bölgedeki çalışmalarına devam edenTürk Kızılayı, afet çalışmalarıyla ilgili deneyimlerini paylaşmak ve konuya profesyonel yaklaşımını geliştirmek adına geniş kapsamlı bir "Afet Çalıştayı" gerçekleştirecek. Çalıştayda, afet yönetim süreçleri ile ilgili önemli detaylar ele alınacak.

  Türk Kızılayı'ndan yapılan açıklamada geride bırakılan yılda Türkiye ve dünyada meydana gelen doğal afetlerin sıklığına dikkat çekildi. Açıklamada, "İhtiyaç sahiplerini yalnız bırakmayan Türk Kızılayı, yurtiçi ve yurtdışında gerçekleştirdiği afet yardım operasyonlarındaki tecrübeleri paylaşmak, gerçekleştirilen çalışmaların artı ve eksi yönlerini ortaya çıkarabilmek ve gelecek dönem afet müdahalelerinin planlamasına daha sağlıklı gerçekleştirebilmek için bir afet çalıştayı düzenleme kararı aldı" denildi.

  Van depremleri ile ilgili tespitlerin, çalıştayın ağırlıklı bölümünü oluşturacağı belirtilen açıklamada, "Ankara'da düzenlenecek çalıştaya, Türk Kızılayı'nın 81 il merkez şubeleri ile bazı ilçe şubeleri katılacak.Türk Kızılayı Genel Başkanı Ahmet Lütfi Akar ve Yönetim Kurulu Üyelerinin tam kadro olarak katılacağı, 2 gün sürecek çalıştay sonunda ortaya çıkacak olan sonuç bildirgesi kamuoyu ile paylaşılacak" ifadesinde bulunuldu.

  - Ankara 3. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri