Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

batıl inarçların insanlar üzerindeki olumsuz etkileri nelerdir Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın Ses Kirliliğinin Çevre Üzerindeki Olumsuz Etkileri Nelerdir reklam müziklerinin insanlar üzerindeki olumsuz etkileri
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 18      

 1. Misafir
  Sponsorlu Bağlantılar


  batıl inarçların insanlar üzerindeki olumsuz etkileri nelerdir

  Sponsorlu Bağlantılar


 2. Sponsorlu Bağlantılar

  Batıl inanç ya da boş inanç, mantıksal bir temele dayanmayan inanç ve davranışlara denir.
  Zihinlerde oluşan her yanlış ve inanış, insanları çarpık mantık ve ilişkiler ağı içine sokar. Bu ilişkiler sadece ferdin zihnini bulandırmakla kalmaz, topluma zarar veren bir yapıya dönüşür.
  Batıl inanç ve hurafelerin ortak karakteri, aşırı tutuculuktur. Bu hastalığa müptela olmuş toplumlar, her türlü değişim ve gelişme karşısında tavır alırlar. En tutucu insanlar ve toplumlar, batıl inanışlara ve hurafelere en çok bağlı olanlardır.
  Dinler tarihi incelendiği zaman görülecektir ki; her devirde bidat, hurafe ve batıl inanışlar, toplumların ortak problemi olmuş, daima gündemdeki yerini ve önemini korumuştur. Bu, dün olduğu gibi bugün de böyledir. İslam diniyle bağdaşmayan, akla ve mantığa uymayan, farkına varmadan insanları yüce dinin özünden uzaklaştıran bidat ve hurafeleri bazı farklılıklarla hemen her kesimde ve coğrafyada görmek mümkündür.
 3. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri