Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Arkadaş lığın önemini anlatan bir kompozisyon yazınız. Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın Birlik Ve Beraberliğin Önemini Anlatan Bir Kompozisyon Mantarların insan yaşamındaki önemini anlatan kompozisyon:
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 14      

 1. Misafir
  Sponsorlu Bağlantılar


  Arkadaşlığın önemini anlatan kompozisyon

  Sponsorlu Bağlantılar


 2. Sponsorlu Bağlantılar
  Arkadaş insana çoğu zaman ailesinden daha yakındır. İnsanın iyi bir arkadaşının olması onun aynı zamanda iyi bir sırdaşa da sahip olduğu anlmına gelir.

  Arkadaş dediğin iyi kalpli, sır saklayan,yardımsever ve hoş görülü olmalıdır Arkadaşlıklar arasında bazen küslükler olabilir Ama bu sorunlar zamanla çözülür İyi arkadaş her zaman güvelinirdir Kötü arkadaş ise tehlikelidirArkadaşlık çevresinde hem iyi hem de kötü arkadaş grubu vardır Kötü arkadaş grubunda içki alkol sigara küfür gibi arkadaşlıklar meydana gelir Biz hep iyi arkadaş grubundan olalım.

  Arkadaşlık ve arkadaşlık çevresi çok önemlidir Arkadaşlık bir dal gibidir Eğer o dalı kırarsak arkadaşlık denen bir şey kalmaz Eğer o dala sımıkı sarılıp ona karşı hoş görülü ve sır saklayan biri olursak arkadaşlık denilen bağı kazanırız Arkadaşlık insanlar arasında bir bağdır Kimisi iyidir, kimisi ie kötüdür Arkadaş kurmanın yolları basittir Ama o arkadaşın iyi mi yoksa kötü mü olduğunu anlamak ise zordur Bunu anlamak için zamana ihtiyaç vardır Her şey elbet bir gün zamanla anlaşılır. 3. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 4. İrem Aktürk

  Bir arkadaş edinmek dünyanın en güzel mutluluğudur.Onunla hayatta mutluluğa koşarsın. O belkide hep senin yanında olur.Ama arkadaş seçerken o arkadaşın seni bırakmayıp sıkıca tutacağından emin olmalısın.


 5. Alıntı İrem Aktürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Bir arkadaş edinmek dünyanın en güzel mutluluğudur.Onunla hayatta mutluluğa koşarsın. O belkide hep senin yanında olur.Ama arkadaş seçerken o arkadaşın seni bırakmayıp sıkıca tutacağından emin olmalısın.

  Tıpkı şuan forumlord'un sizi iyi bir arkadaş gördüğü gibi.. Forumlord insanlara faydalı olan herkesi iyi birer birey olarak görür. Arkadaşlığın temeli güven ve yardımlaşmadan gelir. İyi gününüzde yanınızda olanlar, kötü günlerinizde ortadan kayboluyor ise bu kişiler arkadaş tanımına girmez.


 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri