Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

word belgesi yazarken PC otomatik güncelleme yapıp ken din i kapatıp açtı. bu sırada henüz kaydetmediğim yazılar kayboldu. otomatik kurtarma çıktı. ama farklı kaydete cevap

 1. Misafir
  Sponsorlu Bağlantılar


  Belge kurtarma

  Sponsorlu Bağlantılar
  word belgesi yazarken PC otomatik güncelleme yapıp kendini kapatıp açtı. bu sırada henüz kaydetmediğim yazılar kayboldu. otomatik kurtarma çıktı. ama farklı kaydete cevap vermedi. ne yapmam gerekir. Teşekkürler.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Arama Kurtarma Çalışması
 3. Osmanlı Padişahının Mutlak Egemenliğini Sınırlandıran İlk Belge Nedir
 4. Rüyada Belge Görmek
 5. Bilgi Ve Belge Yönetimi Programı – Meslek Tanıtımları
 6. Veri Kurtarma Programı Resimli Anlatım, Resimli Veri Kurtarma Programı Anlatımı
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

  Office uygulamalarının tam da belgeyi kaydetmek istediğinizde çökmesi gibi bir durumla daha önce de karşılaştıysanız; bu durumda söz konusu uygulamayı Görev Yöneticisi üzerinden sonlandırmanız gerekebilir.
  Geçerli Uygulamalar:
  Microsoft Word XP
  Uygulama, çökme neticesinde sonlandırılmak zorunda kaldığında bir sonraki başlangıçta en güncel güvenlik kopyasını yeniden oluşturmayı dener. Bu sayede yalnızca maksimum son on dakika içerisinde yaptığınız değişiklikleri kaybedeceksiniz. Tabii Araçlar / Seçenekler / Kaydet sekmesinde Otomatik Kurtarma Bilgilerini Kaydetme Sıklığı alanındaki standart ayarı değiştirmeniz şartıyla.
  Uygulamaya ait pencereye herhangi bir nedenle erişilemediğinde ve artık sonlandırılması gerektiğinde Microsoft Office Uygulama Kurtarma adlı araçtan yardım alabilirsiniz. Söz konusu araçla uygulamayı Görev Yöneticisi üzerinden sonlandırdığınızda kaydedeceğiniz verileri de kurtarabilirsiniz.
  Başlat / Tüm Programlar / Microsoft Office / Microsoft Office Araçları menüsündeki Microsoft Office Uygulama Kurtarma\'ya tıklayarak aracı çalıştırın İlgili uygulamayı işaretledikten sonra Uygulamayı Kurtar\'a tıklayın. Bu komut, uygulamanın yeniden başlatılmasını sağlayacak. Aynı anda da belge kurtarma mekanizması devreye girecek.
  chip 9. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri