Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

1- Çok sevdiğim bi muhabbet kuşumdu adı boncuktu rengi maviydi. Kanadı kuyruğu kim yaptıysa kısaydı kesikti.Hiç uçamıyodu bi gün hiç uçmaz , uçmaz gel sen

 1. Misafir

  muhabbet kuşlarının ölüm hikayeleri 3 tane

  1- Çok sevdiğim bi muhabbet kuşumdu adı boncuktu rengi maviydi. Kanadı kuyruğu kim yaptıysa kısaydı kesikti.Hiç uçamıyodu bi gün hiç uçmaz,uçmaz gel sen kaynar suyun içine uç. Ayakları garibimin kimbilir ne kadar yandı.Akşama doğruda öldü..
  2-Yine çok sevdiim bi muhabbet kuşum yeşildi adı'da ''Cesur'' du. çok dinçti ama burun delikleri küçüktü bi gün burnu tıkandı napıcağmızı bilemedik 1-2 gün geçti bu seferde burun tıkantısından gözü iltağap topladı babam hemen gidim aspirin aldı suyuna koyduk vitamin aldık ona içirdik ama ne yapsakta iğleşmedi garibimin bü gün nasıl olduysa gözleri doldu ve ağlamaya başladı bende inanamadım nasıl olur diye 3 gün içerisindede öldü..
  3-Bu da bi serçe yuvasından düşmüş.Herneyse onu evime aldım ''canım ama o kır hayvanı'' dedi annem bende boşver anne hangi serçe alcak onu yuvasına koycak' dedim.Annem ''iyi hadi'' dedi bi gün o solucan örümcek falan yer diye ona örümcek getirdim o da yedi ama o örümceği vermez olaydım 2 gün sonra hayvancık zehirlendive ÖLDÜÜÜÜÜ((((((ewet arkadaşlar hep aldığımda bi uğursuzluk çıkıyo önerilerinizi bekliyorum.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Muhabbet kuşu adları, en güzel muhabbet kuşu isimleri,muhabbet kuşu isimleri erkek,muhabbe
 3. Tılsımlı Hayat - Aşk Hikayeleri - Romantik Sevgi Hikayeleri - Gerçek Aşk Hikayeleri
 4. Beyaz Mendil - Aşk Hikayeleri - Sevgi Hikayeleri - Romantik Aşk Hikayeleri - Gerçek Aşk Hi
 5. Notlara Aşkımı Yönlendirdim ; Karşısında Beni Buldu - Aşk Hikayeleri - Sevgi Hikayeleri -
 6. Yokluğunda Buldum Seni - Aşk Hikayeleri - Romantik Sevgi Hikayeleri - Gerçek Aşk Hikayeler
 7. Paylaş Facebook Twitter Google

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri