Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

arkadaş lar İnternette çok canım sıkılıyor ne yapabilirim. facede oyun oynamaktan bıktım başka ne yapabilirim fikri olan varmı Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın İnternette Karşılaşabileceğiniz

 1. Misafir
  Sponsorlu Bağlantılar


  İnternette canım sıkılıyor, ne yapmalıyım?

  Sponsorlu Bağlantılar
  arkadaşlar İnternette çok canım sıkılıyor ne yapabilirim. facede oyun oynamaktan bıktım başka ne yapabilirim fikri olan varmı


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. İnternette Karşılaşabileceğiniz Tehditler Nelerdir
 3. İnternette sansür
 4. İnternette sunucu nedir?
 5. İnternette Dürüstlük Bu Kadar Olur
 6. İnternette Nasıl Gizli Dolaşılır
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

  İnternette canım sıkılıyor, ne yapmalıyım?
  Bilgisayarınızı, direkt güneş ışığı alabilecek bir yerde kullanın. Yakınlarda kalorifer veya benzeri bir ısıtma cihazı da bulunursa iyi olur. Ortamın nemli olması, olaya ayrı bir anlam katacaktır.
  Bilgisayarınız kilitlendiği zaman, reset tuşuyla filan uğraşmayın. Power tuşuyla kapatın ve birkaç saniye bile geçmeden hemen açın.
  Elektrikler kesildiğinde, bilgisayarınızı kapatmayın. Elektrik geldiğinde yaşanacak ani voltaj değişiminin, monitörünüzde oluşturacağı görüntü ile sabit diskinizden gelecek garip seslerin senfonik uyumu size ilginç bile gelebilir.
  Bilgisayar masanızı sabitlemeyin. Böylece her tuşa bastığınızda sallanan bilgisayar, size interaktif bir his verecektir.
  Bilgisayarınızın kasasını, havalandırma delikleri kapanacak şekilde bir duvara yaslayın. Böylece işlemcinizin soğuması için gereken hava dolaşımını ve ısı kaybını önleyebilir, bilgisayarınızla sıcak ilişkiler kurabilirsiniz.
  Bilgisayar monitörünüzde sabit bir görüntüyü saatlerce tutun. Böylece, monitörünüzün fosfor tabakasında oluşacak zedelenme sonucu, monitorünüz kapalı iken bile o görüntünün siluetini görebilirsiniz.
  Bilgisayarınızın fişini topraksız bir prize takın. Aynı prizden diğer elektronik cihazların da güç sağlaması, bilgisayarınıza giden akımda hoş değişiklikler yapacaktır.
  Küçük kardesinizin veya çocuğunuzun bilgisayarınızın disket sürücüsüne bozuk para ve benzeri şeyleri sokmasına aldırmayın. Bilgisayarınızın içinde birikecek bozuk paralar, ona tasarruf alışkanlığı, bilgisayar tamircinize de para kazandıracaktır.
  Eğer modem kartı, ses kartı ve benzeri kartları çok sık takip çıkartıyorsanız, her seferinde bilgisayarınızın kasasındaki o vidaları açmak büyük dert haline gelebilir. ) Hele bir de yildiz tornavidaniz yoksa, bu iş bir eziyet halini alabilir. Bu kadar uğrasacağınıza, birakın bilgisayarınızın kasası sürekli açık kalsın. Annenize de söyleyin, sehpanın tozunu alırken bilgisayarınızın devrelerine de bir el atsın.
  Tüm bunlari yaptığınız halde, bilgisayarınız hala çalışmakta ısrar ediyorsa, en etkili ve son çare olarak kaldiırıp pencereden atabilirsiniz.
  Evet böylece bilgisayarından kurtulmuş olacaksınız ve
  Bir daha internette canınız sıkılmayacak
  [img]http://www.********.net/images/gulucuk/smile.gif[/img]
  [img]http://www.********.net/images/gulucuk/smile.gif[/img]
  [img]http://www.********.net/images/gulucuk/smile.gif[/img]
  Alıntıdır
  Kendinizi oyalayacak meşgaleler bulun.İlgi Alanlarınızı Başka Yönlere Kaydırın Bence İnternette Yapılacak Biçok Şey Var Zaman geçirmek için Ve bilgi edinebilmek için İnternet Bulunmaz bir nimet Biraz araştırmacı olun bol bol okuyun yinede sıkılıyorsa canınız o zaman herşeyi boşverin oyun oynayın daha ne diyeyim
  [img]http://www.********.net/images/smilies/f18.gif[/img] 9. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri