Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

iphone 4 telefonuma viber yükledim ama telefon defterime erişim izni verdikten sonra telefon numaramı yazınca continue tuşu aktif olmuyor. Nerde hata yapıyorum Kısaca Benzer Konulara
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 2      

 1. Misafir
  Sponsorlu Bağlantılar


  viber setup ayarları

  Sponsorlu Bağlantılar
  iphone 4 telefonuma viber yükledim ama telefon defterime erişim izni verdikten sonra telefon numaramı yazınca continue tuşu aktif olmuyor. Nerde hata yapıyorum


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Turkcell 3G Ayarları Nasıl Yapılır..? Turkcell 3G Ayarları Yapmak..
 3. Vodafone 3G Ayarları Nasıl Yapılır? Vodafone 3G Ayarları Yapmak..
 4. viber nedir, viber nasıl kullanılır
 5. viber ücretli mi
 6. PES 2018 Klavye Ayarları , Tuş Ayarları
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar


  Uygulamayı ilk açtığımızda, ilk olarak “Bildirimler” (Push Notifications) için izin isteniyor. Bu izni veriyoruz, çünkü uygulama kapalı iken bizi birileri aradığında, “Bildirimler” sayesinde haberimiz oluyor.
  Ardında “Continue” (Devam) seçeneğine tıklayıp telefon numaramızı gireceğimiz ekrana geçiyoruz. Fakat bu ekranda da bu sefer Adres Defterimize (Contacts) erişim izni isteniyor. Bu sayede Viber, diğer Viber kullanıcılarını otomatik olarak tespit edip Adres Defterimizde işaretliyor.
  Adres Defterine erişim izni (OK) verdikten sonra da bu sefer kullanıcı adımız yerine geçecek telefon numaramızı girip yine “Continue” seçeneğine tıklıyoruz.
  Viber, bu girdiğimiz numaranın bize ait olduğundan emin olmak için bize SMS yoluyla 4 basamaklı bir kod (Access Code) gönderiyor. (SMS mesajı bazen geç gelebiliyor.) SMS mesajında yazan bu kodu ekranda girdikten sonra da “Enter Viber” seçeneğine tıklayıp uygulamayı kullanmaya başlayabiliyoruz.
  Uygulamanın, aynı iPhone’un kendi Telefon uygulamasına çok benzer bir arayüzü bulunuyor. Fakat Adres Defterinde (Contacts) fazladan Viber kullanıcıları işaretli olarak gözüküyor. Bu da yukarıda anlattığımız gibi Adres Defterlerindeki numaraların diğer Viber kullanıcıları ile karşılaştırılması sayesinde oluyor.
  Yanında “Viber” ifadesi bulunan arkadaşlarımızı da yanında “Free Call” yazan numaralarından arıyoruz. Bu sayede görüşme Voip şeklinde, yani internet üzerinden gerçekleşiyor. Viber kullanıcısı olmayan bir numarayı aradığımızda da uygulama kapanıp klasik Telefon uygulaması açılıyor. Bu durumda da klasik bir şekilde GSM operatörümüz üzerinden görüşmüş oluyoruz.
  alıntı 9. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 10. Kayıtsız Üye

  teşekkür ederim saolun


 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri