Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Türkiye'ye geldiğini internetten d uydu ğum , yurt dışında kullanan kişilerin tavsiye ettiği kabızlık sorununu gider Dulcofibre'yi nereden bulabileceğimi bilen varsa lütfen yazsın. Kabızlık sorunum

 1. Kayitsiz Üye
  Sponsorlu Bağlantılar


  Dulcofibre nasıl temin edebilirim?

  Sponsorlu Bağlantılar
  Türkiye'ye geldiğini internetten duyduğum, yurt dışında kullanan kişilerin tavsiye ettiği kabızlık sorununu gider Dulcofibre'yi nereden bulabileceğimi bilen varsa lütfen yazsın. Kabızlık sorunum için denemediğim şey kalmadı, mutlaka temin etmem lazım. Teşekkürler...

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. İnsanlar İhtiyaçlarını Nasıl Temin Ederler
 3. sedir ağacı nerede yetişir ve nasıl temin edebiliriz
 4. MSM nedir, ne işe yarar, nasıl temin ederiz?
 5. Alınamayan Rapor Parası Nasıl Temin Edilir?
 6. Öfkemi Nasıl Kontrol Edebilirim
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar
  Dulcofibre

  1. bitkisel lifli, tatlandırıcı içeren, çözünebilir bir besin integratörüdür. içerdiği Glucomannan ( ağırlığının 80-100 katı kadar sıvı absorbe edebilen çözünebilir bitkisel lif ) suyla temas halinde bir jel oluşturarak, bağırsaklardaki dışkıları yumuşatır, doğal hareketini sağlar. Ayrıca bağırsaklara masaj etkisi yaparak bozulan bağırsak ritmini düzene sokar, kabızlığı önler. Ek prebiyotik etkisi ile bağırsaklarda iyi bakterilerin artışını sağlıyarak sindirimi kolaylaştırır ve bağırsakların düzenli çalışmasına yardımcı olur. Benzer ürünlerin aksine kramp, sancı ve dolgunluk hissi vermeyen %100 doğal ve şekersiz içeriği ve mandalina tadı ile rahat içimi sayesinde hamileler bile güvenle kullanabilirler.
  Dulcofibre Eriyebilir Lif Bazlı Prebiyotik

  Doğal etki ile düzenli barsak hareketleri!

  Dulcofibre içeriğindeki çözünebilir bitkisel lif glukomannan sayesinde barsağın normal işlev görmesine yardımcı olan %100 doğal bir besin takviyesidir.

  Prebiyotik özelliği sayesinde barsak bakteri florasının dengelenmesine katkıda bulunan Dulcofibre,'iki hafta boyunca düzenli kullanıldığında, sindirim sisteminin sağlıklı çalışmasına ve barsak hareketlerinin normale dönmesine yardımcı olur.

  Dulcofibre'nin içeriğindeki glukomannan

  Japonya ve Çin'de geleneksel bitki ile tedavilerde çok yaygın olarak kullanılan Amorphophallus konjadm kökünden elde edilir. Glukomannan düzenli kullanıldığında, barsağın yapısına yavaşça uyum sağlar, içeriğin miktarını artırıp, kıvamını yumuşatır. Bu sayede barsak işlevlerinin fizyolojisini ve doğal barsak hareketlerini düzenlemeye yardımcı olur.

  Glukomannan, çözünemeyen liflerden (kepek gibi) farklı olarak, kalsiyum, demir ve çinko gibi minerallerin vücuttan eksilmesine neden olmaz.

  Dulcofibre Nasıl Etki Eder?

  Dulcofibre'nin içeriğindeki glukomannan, ağırlığının 80-100 katı kadar sıvı absorbe edebilme özelliğine sahip, çözünebilir bir bitkisel liftir.

  Su ile bir araya geldiğinde barsakta jel formunda bir kütle oluşturur, içeriği yumuşatır ve doğal hareketi sağlamaya yardımcı olur.

  Barsak düzensizliği durumunda, barsak işlevlerini iyileştirmeye yardımcı bir ürün olan Dulcofibre'nin etkisini ve bu besin takviyesine uyumu kanıtlamaya yönelik ilk bilimsel çalışma İtalya'da yapılmıştır.

  Bu çalışmanın sonucunda, Dulcofibre tedavisinde etki ve uyum bilimsel olarak onaylanmıştır.

  Bu çalışmanın sonuçları sayesinde, Dulcofibre uluslararası düzeyde tıp ve bilim topluluğunun ilgisini uyandırmış ve her yıl düzenlenen Birleşik Avrupa Gastroenteroloji Haftası (UEGVV) etkinlikleri kapsamında saygın bir etkinlik olan Londra'daki GASTRO 2009 Gastroenteroloji Kongresi'nde yer almıştır.

  Dulcofibre'yi Kimler Kullanabilir?

  Dulcofibre'nin yan etkisi yoktur. Doğal lif ve tatlandırıcı olarak kullanılan meyve şekeri sorbitol içeriği sayesinde erişkin kadın ve erkeklerde kullanılabildiği gibi, gebelerde, diyabet hastalarında ve çocuklarda da kullanılabilir.

  Genelde erik, kiraz, üzüm ve adını aldığı üvez (sorbe) gibi birçok meyvede bulunan bir şeker türü olan sorbitolun tatlandırıcı etkisi sakarozdan daha azdır ve sindirim sırasında fruktoza dönüştüğü için şeker hastaları tarafından da kullanılabilir.

  Dulcofibre içeriğindeki çözünebilir bitkisel lif glukomannan nedeniyle diyet yapan kişiler için de uygun bir besin takviyesidir. Lif içeren yiyecekler, barsakta hacim oluşturarak tokluk hissi uyandırmaya, diyet yapan kişilerde sıkça karşılaşılan kabızlığı önlemeye ve kandaki yağ seviyesinin (kolesterolün) yükselmesini engellemeye yardımcı olur.

  Dulcofibre Nasıl Kullanılır?

  Dulcofibre hoş mandalina aroması ile suda eritilmek üzere toz lif içeren tekli, küçük poşetlerde sunulmaktadır.

  Yemeklerden önce günde 1 poşet alınması tavsiye edilir.

  Ürünün etkili olabilmesi için yeterli miktarda su ile alınması gerektiğinden, poşeti bir bardak (en az 180 mi) ılık suyun içine boşaltın, karıştırıp hemen için.

  Dulcofibre Kullanırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

  Genel uyarılar

  Önerilen dozu aşmayın. Üç yaşından küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayın. Gıda takviyeleri asla dengeli bir beslenmenin yerini alamaz. Ürün polialkol içerdiğinden, aşırı dozda kullanım laksatif etki yaratabilir.

  Diğer İlaçlarla Etkileşimi

  Ürün diğer ilaçların emilirini ile etkileşime girebilir. Bu nedenle Dulcofıbre'nin diğer ilaçlar alındıktan en az 2 saat sonra alınması önerilmektedir.


  satın almak için

  Burdan sepetinize atabilirsiniz

  geçmiş olsun
 9. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri