Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

bir ülkenin kalkınmasında para mı eğitim mi önemlidir ? Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın Ülkenin Kalkınmasında Paramı Önemlidir Yoksa Eğitim Mi ? Bir Ülkenin Kalkınmasında
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 14      

 1. Kayıtsız Üye
  Sponsorlu Bağlantılar


  Bir ülkenin kalkınmasında para mı eğitim mi önemlidir

  Sponsorlu Bağlantılar


 2. Sponsorlu Bağlantılar
  bence eğitim çünkü mantıklı olarak düşünecek olursak diğer ülkelerle girdiğimiz anketlerde önde çıkan ülkeler hep gelişmiş ülkeler(anket konuları ise en çok kitap okunulan ülke,(o kadar ki yürüken bile)ülkelere göre öğrenci başarısı(ki bunda sodan birinciyiz) 3. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 4. Misafir Üye

  Bir ülkenin kalkınması için aslında hem paraya hemde eğitime ihtiyaç vardır. Neden derseniz eğitim için çeşitli yatırımlar gerekir. Örneğin okullar, kitaplar, öğretmenler ve çeşitli ihtiyaçlar nedeniyle her zaman paraya ihtiyaç duyulur.

  Peki para nasıl kazanılır. Para ancak eğitimli bir toplum ile kazanılır. Gelişmiş ülkeleri incelediğimizde eğitim seviyelerinin çok iyi olduğunu ve maddi güce sahip olduklarını görürüz. Eğer münazara yapacaksanız eğitimi bu şekilde savunabilirsiniz.

  Bir ülkenin kalkınmasında para önemlidir

  Ülkelerin kalkınması için paraya ihtiyaçları vardır. Çünkü paraları varsa sanayi, eğitim ve sosyal alanda bütün yatırımlar yapılabilir. Bu nedenle para daha önemlidir.


 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri