Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Türkiye'de İlk Kum Şehri , Türkiye'deki İlk Kum Şehri Neresidir Türkiye'de İlk Kum Şehri Lara hakkında detaylı bilgi arıyorum Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın Türkiye'de

 1. Kayıtsız Üye
  Sponsorlu Bağlantılar


  Türkiye'de ilk kum şehri

  Sponsorlu Bağlantılar
  Türkiye'de İlk Kum Şehri,Türkiye'deki İlk Kum Şehri Neresidir
  Türkiye'de İlk Kum Şehri Lara hakkında detaylı bilgi arıyorum

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Türkiye'de İlk Kum Şehri Nerededir
 3. türkiye'de ilk kum şehri nerededir
 4. Hindistanın En Kalabalık Şehri
 5. Fransanın En Güzel Şehri
 6. Dünyanın En Nüfuslu Şehri, Dünyanın en kalabalık nüfuslu şehri neresi, Dünyanın en çok nüf
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar
  4 ay sonra, ardında tek bir iz bırakmadan yok olacak ama…

  Bu şehri gezenler, gördüklerini ömür boyu unutamayacak!

  14 Haziran – 20 Ekim 2006 tarihleri arasında, Antalya Lara-Beach'te, Türkiye sahillerinde görmeye alışık olmadığımız “şeyler” görülecek. Lara Beach, boyutları 10 x 15 metreyi bulan devasa kum heykellerle Türkiye'nin ilk Kum Şehri'ne dönüşecek.

  Bu heykeller arasında dolaşan, geceleri ışık ve ses gösterileri eşliğinde Kum Şehir'in o benzersiz mistik havasını soluyan yüz binlerce ziyaretçi hayatlarında ilk kez yaşayacakları bu benzersiz deneyimi ömürleri boyunca unutamayacaklar.

  Kültüre, sanata, yenilikçiliğe, yaratıcılığa, Türkiye'nin tanıtımına, kurumsal sosyal sorumluluğa önem veriyorsanız eğer, siz de markanızla mutlaka orada olmalısınız!

  Lara Kum Şehri Uluslararası Kum Heykel Festivali, Türkiye'nin tanıtımına son derece önemli bir katkıda bulunacak olan kurumsal, sosyal sorumluluk örneği bir projedir. Kurumların kültür ve sanat etkinliklerine verdikleri destek, sadece bir logo kullanımından ibaret olmamaktadır. Sponsor kurumlar kurumsal kimliklerini oluştururken bu tür önemli etkinliklere destek veren, sosyal sorumluluk sahibi kuruluşlar olarak anılırlar. Ayrıca markalarına, ürünlerine veya kurumsal imajlarına yönelik tanıtım ihtiyaçlarını, geniş bir kitleyle buluşan bu tür etkinliklerle güçlendirme olanağına sahip olurlar.

  ProSandArt, hem Türkiye'nin ve Antalya'nın kültür ve sanat hayatına hem de destek veren kuruluşların kurumsal imajlarına büyük katkısı olan sponsorluk ilişkisinin sunulan çerçevede uzun soluklu olmasını benimsemektedir.

  Festivalin sponsorluk kategorileri şunlardır:

  İsim Sponsorluğu

  Festivalin isim hakkının satın alınması durumunda, söz konusu etkinlik, “Birinci Uluslararası ......... Kum Heykel Festivali” adını alacaktır. İsim sponsoru aynı zamanda festivalin ana sponsoru olacak ve ana sponsor için taahhüt edilen tüm imkanlardan da ayrıca bir ücret ödemeksizin yararlanacaktır.

  Ana Sponsorluk

  Festivalin yalnızca bir ana sponsoru olacaktır. Ana sponsor festivalle ilgili tüm mecralarda adı ve logosuyla yer almanın yanı sıra, festival alanında da 6 x 7 metre boyutlarında 55 tonluk bir kum heykelle de kendisini anlatma imkanına sahip olacaktır. Festival alanına girişte yer alacak bu heykelin üzerinde sponsor kuruluşun ismi ve logosunun yanı sıra, “... nın katkılarıyla düzenlenen Birinci Uluslararası Kum Heykel Festivali'ne Hoş Geldiniz” benzeri bir ibare yer alacaktır. Ana sponsorlara sunulacak tüm imkanlarla ilgili detaylar tanıtım dosyamızla birlikte tarafınıza gönderilecektir.

  Yan Sponsorluk

  Yan sponsorluk üç kuruluşla sınırlıdır. Yan sponsorlar için giriş panelinin arkasında yer alan bölümde her bir kuruluş için/sponsor için 10 tonluk, 3x2 metre boyutlarında festivalin girişinde bir kum heykel yapılacaktır. Bu kum heykelin üzerinde sponsor kuruluşun logosu yer alacaktır. Yan sponsorlara sunulacak imkanlarla ilgili detaylar tanıtım dosyamızla birlikte tarafınıza gönderilecektir.

  Workshop Sponsorluğu

  Ziyaretçilere kum sanatının inceliklerini göstermek, konuyla ilgili uygulamalı olarak bilgi ve deneyim sahibi olmalarına imkan tanımak üzere festival alanında bir Atölye oluşturulacaktır. Atölye, buraya ismini verecek kuruluşla işbirliği içerisinde düzenlenecektir.

  Ürün ve Hizmet Sponsorluğu

  Festival sanatçılarına, ziyaretçilerine yönelik ürün ve hizmetler sunarak da sponsor olabilmek mümkündür. Bunların şartları karşılıklı görüşmeler sonucu belirlenecektir.

  Medya Sponsorluğu

  Bu kategoride bir sınırlama yoktur, ücretsiz reklam ve haber desteği ile sponsor olacak medya kuruluşlarına katkıları ölçüsünde bazı hak ve imkanlar tanınacaktır 9. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri