Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

2018 yılı Renkli Davetiye sözler ini istiyorum sizden Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın 2018 Davetiye Sözleri Davetiye Sözleri 2018 2018 Davetiye Sözleri en güzel davetiye

 1. Kayıtsız Üye
  Sponsorlu Bağlantılar


  2018 Renkli Davetiye sözleri

  Sponsorlu Bağlantılar


 2. Sponsorlu Bağlantılar
  1- Birlikteliğimizin sonsuza kadar sürmesi umut ve dileği ile ortak yaşama adım attığımız bu günde sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyacağız.
  2- Sevgi üstündür ama bilene Sevgi karşılıklıdır ama sevene Ne mutlu sevipte sevilene Sizleride bekliyoruz düğünümüze
  3- Allahın emrine uyuyoruz Mutlu bir yuva kuruyoruz Allahtan saadet diliyoruz Bu mutlu günümüzde Sizleri de düğünümüze bekliyoruz.
  4- Düğün törenimizde Sizleride aramızda görmekten mutluluk duyarız .
  5- Bu mutlu günümüzde Siz dostlarımızıda Aramızda görmekten Mutluluk duyarız .
  6- Mutluluk gele dursun, Dostlara haber olsun, Düğünümüz var bugün, Bizi seven dostlar buyursun .
  7- Sevdik, beğendik, söz verdik birbirimize, Karar verdik ömür boyu beraberliğimize, Bu mutlu günümüzü müjdeleriz size, Bekleriz hepinizi ailece, Düğün törenimize .
  8- Selam olsun bizden Tüm dostlara, Elveda dedik, Bekarlığa, sultanlığa, Yuvamızı kuruyoruz Gelecekteki günlere, Çok mutluyuz, Darısı tüm sevenlere .
  9- Elele tutuşup çıkınca saadet yolculuğunu, Veda ediyoruz bekarlığa sultanlığa, Uğurlamak isterseniz bizleri, Bu mutlu günümüzde bekliyoruz sizleri .
  10- Duvağımızda beyaz tüller, Girmesin araya eller, Mevlam yazmış bizi bize, Duyuruyoruz şimdi size, Mutlu geçecek günlerimiz, Sevgi dolu kulplerimiz, Ömür boyu beraberiz, Düğünümüze sizleride bekleriz .
  11- Biz ikimiz elele bütün olalım dedik, Bacası duman tüten yuva kuralım dedik, Bütün sevenler gibi bizim murudımız var, Dostlara müjdeleriz, düğünümüz var .
  12- Her bir kum tanesi, Sevgi, değer demekse eğer, Size kumsalları gönderiyoruz, Derken! Düğün törenimizde Sizleride aramızdan görmekten Mutluluk duyarız .
  13- Elveda bekarlık, merhaba güzel günlere, Biz çok mutluyuz, Darısı sevenlere, Bir yuva kuruyoruz ilerideki günlere, Bizi sevenler gelsin düğünümüze, Mutluluğumuzu görmeye
  14- Kenardan gidelim, Yol sizin olsun, Suyu biz içelim, Şerbeti sizin olsun, Evleniyoruz, haberiniz olsun, Gelemezseniz canınız sağ olsun
  15- Biz bereber olalım Mutluluk, saadet bulalım, Bizim nişanımız var, Beraber kutlayalım .
  16- Bir tutkudur yaşamak, Yaşamın tüm güzelliklerini, Hissetmek ve paylaşabilmek. Biz de mutluluğumuzu Sizlerle paylaşmak istiyor, Düğün törenimize bekliyoruz .
  17- Birgün geriye dönüp baktığınızda; Sevgi, saygı ve sadakatle hesaplaşmanızdan Hasarsız çıkmışsanız, Artık bir şeyi çok iyi biliyorsunuz... Siz aslında hep samimi yaşadınız. Sevgi, saygı ve sadakatle, Bu ilk yeminde Samimiyetimize şahit olmanızı istiyoruz .
  18- Biz ne zorluklarla karşılaştık, Biz ne engeller aştık, Sabırla bugüne ulaştık, Yemin ettik ömür boyu ayrılmayacağız Ve bu mutlu günümüzde sizlerle olmaktan Mutluluk duyacağız.
  19- Yaşama dair ne varsa Her anında birlikte olmaya karar verdik. Bu tekrarı olmayan günde, Bizlerle beraber olmanız Bize ayrı bir mutluluk verecektir.
  20- Siz birliktelik için doğmuşsunuz. Ölüm meleğinin beyaz kanatları sizi ayırana kadar ayrılmayacaksınız. Ama birlikteliğinizde mesafeler bırakın; bırakın ki cennetin rüzgârları aranızda dans edebilsin. Birbirinizi sevin ama aşk tutsaklığı istemeyin. Bırakın aşk, ruhunuzun kıyılarına vuran dalgalar gibi olsun. Birbirinizin bardağını doldurun ama aynı bardaktan içmeyin; ekmeğinizden verin birbirinize aynı somundan ısırmayın. Birlikte şarkı söyleyin; lâkin birbirinizi yalnız bırakmayıda bilin. Sazın telleride yalnızdır ve armoni içinde aynı melodiyi seslendirir. Birbirinize kalbinizi verin; ama karşılıklı kitleyip saklamak için değil! Sadece hayatın eli o kalbi saklar. Birlikte durun ama yapışmayın. Tapınakların sütunlarıda bitişik değildir. Ve unutmayın, Meşe ile Çınar birbirinin gölgesinde büyüyemez...
  21- Vicdanında mukaddesat beslerken, Bedenini islamiyetle süslerken, Sığınacak kutsal bir yuva istersen, Sevdiğinle evlenip öyle gel. (Hz. Mevlana)
  22- En güzel çocuk henüz büyütülmedi En güzel söz henüz söylenmedi Ve en güzel günlerimiz henüz yaşamadıklarımız. Atacağımız ilk adımda Sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyacağız...
  23- Veda dostlar çileli günlere Biz yuva kuruyoruz ilerideki günlere Biz mutluyuz, darısı sizlere Bu mutlu günümüzü müjdeleriz sizlere Bekleriz hepinizi ailece düğünümüze .
  24- Birlikteliğimizin sonsuza kadar sürmesi umuduyla ortak yaşamımıza adım atacağımız bu günde bizimle olmanızı diliyoruz .
  25- Sevdik, beğendik, söz verdik birbirimize Karar verdik ömür boyu beraberliğimize Bu mutlu günümüzü müjdeleriz sizlere Bekleriz hepinizi ailece düğünümüze .
  26- Sevgimiz yüreğimizin Derinliklerinde Bir yol var önümüzde Ellerimiz kenetli Saygı ve sevgiyle Diyoruz ki; Katılır mısınız bize
  27- Ve bu amaçla, Birbirimizi sevip sayarak, Sadakat alevini canlı ve sıcak tutarak, Sürekli bir ilgiyle birbirimize yakın olarak
  28- Anlayış ve sabırla destek vererek, Yüzlerimiz sevgiye dönük, Ellerimiz iç içe, Güzel bir yolculuğa hazırlanıyoruz, Düğün törenimizi onurlandırırsanız, Mutlu oluruz
  29- Kaptırdık gönlümüzü mutluluk seline, İşte bizde gireceğiz dünya evine, Bütün dostlar buyursun düğünümüze
  30- Ey Rabbimiz! Bize zevcelerimizle ve nesillerimizden gözlerimizin bebeği olan salih insanlar ihsan et ve bizi takva sahiplerine rehber kıl. (Ayetime Kerime)
  31- Gördü gözlerimiz, Sevdi kalplerimiz, Bir gönül bahçesinde, Birleşti ellerimiz, Bu mutlu günümüzde, Sizleri de bekleriz
  32- Ümmetimden bir kimse, Kardeşinin nikâhında hazır bulunsa, Bir gün oruç tutmuş gibidir. O bir gün, 700 gün ile tefsir olonmuştur .
  33- Allah’a bağladık özümüzü, Peygambere verdik sözümüzü, Mevlam ak eylesin yüzümüzü, Buyrun gelin dostlar, Beraber yapalım düğünümüzü .
  34- Vicdanında mukaddesat beslersen, Bedenini İslamiyetle süslerken, Sığınacak kutsal bir yuva istersen, Sevdiğinle evlenip öyle gel .
  35- İşte bizde yüreğimizin Ve sevgimizin götürdüğü yerdeyiz! Sizleride orada, Düğün Törenimizde, Aramızda görmekten, Mutluluk duyacağız .
  36- Birlikteliğimizin sonsuza kadar sürmesi umudu ve dileğiyle, ortak yaşamımıza adım attığımız bu gecede bizimle olmanızı diliyoruz .
  37- Beraberliğimizi sürekli kılmak ve sevgimizi sonsuzluğu taşımak için, Bu günde, Bizimle olmanızı diliyoruz .
  38- Neden varolduğunuzu hiç düşündünüz mü? Ve Neden nihayet bir mücadeleye göğüs germeniz gerektiğini. Biz düşündük. Yaşamda nadide çiçekler olarak bizler, evrenin varoluşunun hem nedeni, hem sonucuyuz. Bu yüzden; Anlamlıyız, değerliyiz ve birlikteyiz. Sizleride birlikteliğimizin en güzel adımına bekliyoruz...
  39- Gidiyoruz mutlu bir geleceğe Gün değil - Ay değil - Yıl değil Bir ömür boyu beraberliğe Tutuştuk el ele Sesleniyoruz bekar gençlere En mutlu şey evlilik diye Bekliyoruz sizleri de Düğün (Nişan) merasimine 3. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri