Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Yaşamın kaynağı nedir? Niçin? Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın Yaşamın Anlamı Tanrının Verdiği Armağanı Bulmaktır Yaşamın Amacı İse Bu Armağanı Diğerleri Ses Kaynağı Nedir Kısaca
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 1      

 1. Kayıtsız Üye
  Sponsorlu Bağlantılar


  Yaşamın kaynağı nedir? Niçin?

  Sponsorlu Bağlantılar


 2. Sponsorlu Bağlantılar
  Allah canlıların yüreğine sevgi koymuştur. Bu sevgi sayesinde canlılar, yeni canlılar meydana getirir; onlara bakar, büyütürler. Eğer sevgi olmasaydı, yaşam diye bir şey olmazdı.

  Yırtıcı hayvanların bile yavrularına ne kadar nazik, sevecen ve şefkat dolu olduğunu düşünelim. Bir anneyi, yavrusunu koruma içgüdüsüyle her türlü tehlikeye nasıl karşı çıktığını düşünelim. Onları böylesine kahramanlaştıran şey nedir?

  Sevdiklerimizi düşünelim; annemiz, babamız, yakınlarımız, arkadaşlarımız, öğretmenlerimiz… Onları bize yakınlaştıran duygu nedir?

  Bir de yeşil bir fidana su verirken veya bir evcil hayvanı kendi elinizle beslerken neden mutluluk duyduğunuzu düşünün… Bu mutluluğun kaynağı “yaşatmak” değil midir? Şimdi bir daha düşünelim, sevgi olmasaydı yaşam olur muydu?
 3. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri