Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Mevlana üniversitesi özel mi ? Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın Marmara Üniversitesi özel yetenek bölümü için gerekli olan puan kaçtır? Mevlana üniversitesi telefon numarası Mevlana
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 1      

 1. Kayıtsız Üye
  Sponsorlu Bağlantılar


  Mevlana üniversitesi özel mi

  Sponsorlu Bağlantılar


 2. Sponsorlu Bağlantılar
  Mevlana Üniversitesi ( KONYA )

  --------------------------------------------------------------------------------

  Mevlana Üniversitesi açıldı.
  Türkiye'nin özel üniversiteleri kervanına Konya'dan katılan Mevlana Üniversitesi Kampüsü, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Mehmet Ali Şahin'in de katıldığı törenle eğitim-öğretime açıldı.


  Saygı duruşu ve İstiklal Marşı okunmasıyla başlayan törenin açılış konuşmasını Mevlana Üniversitesi Rektörü Bahattin Prof. Dr. Adam yaptı. Üniversitenin kuruluşuna katkıda bulunan herkes adına törene katılan TBMM Başkanı Şahin'e teşekkür eden Prof. Dr. Adam, Mevlana Üniversitesi Kampüsü'nün 'Yüzde 100 engelsiz eğitim kurumu' hedefini gerçekleştiren Türkiye'nin ilk ve tek üniversite kampüsü olduğunu söyledi. Prof. Dr Adam, "Akademik kadrolarını ulusal ve uluslararası üniversitelerde akademik kariyer yapmış, alanında uzman isimlerden oluşturan Mevlana Üniversitesi, fikirleri ve öğretileriyle evrensel bir değer haline gelen Hazreti Mevlana'nın 'Gönül gönül ile alınır' düsturuyla gönülden eğitim verecek." dedi.

  Mevlana Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı İşadamı Yaşar Gür, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Konya Milletvekili Sami Güçlü ile Konya Valisi Aydın Nezih Doğan'ın yaptığı teşekkür konuşmalarının ardından kürsüye TBMM Başkanı Mehmet Ali Şahin çıktı. TBMM Başkanı Şahin, "Gönüller dostu Hz. Mevlana'nın adını taşıyan bu üniversitenin kurulmasına katkı yapan herkesi kutluyorum. Konya, birbiri ardına kurulan devlet ve vakıf üniversiteleri ile üniversiteler şehri olmaya doğru hızla ilerliyor." ifadesini kullandı.

  "Çağımız bilgi çağı, günümüz toplumlarına da bilgi toplumu deniyor. Bilim veteknolojigünümüzde hızla ilerliyor. Bu bilim çağında bilimi en iyi üretebilen ve kullanabilen toplumlarının sözü geçiyor. Bu alanda Türkiye'nin alması gereken mesafeler ve atması gereken adımlar var. Bunu başaracak olan Türkiye'nin üniversiteleridir, üniversitelerin dünya ile yarışabilen eğitim kalitesidir." diyen TBMM Başkanı Şahin, üniversite açmış olmak için üniversite açmamak gerektiğini vurguladı. Şahin, üniversitelerin bilim ve teknolojide dünya ile yarışabilecek bir eğitim kalitesine ulaşması gerektiğini kaydetti.

  TBMM Başkanı Şahin, bugün dünyanın hangi ülkesine gidilirse gidilsin orada Türkiye'den gelmiş eğitim gönüllüleri ile karşılaşıldığını belirterek, "Dünyanın dört bir yanında gördüğümüz eğitim gönüllülerinin fedakarlıkları sayesinde 21. asırTürkiyeasrı olacaktır." şeklinde konuştu. Şahin, Mevlana Üniversitesi kuruluşuna katkıda bulunan herkesi kutladı ve eğitime yaptıkları katkılardan dolayı fedakar Konyalı hayırseverlere teşekkür etti. TBMM başkanı Şahin, konuşmasının ardından üniversitenin yapımına katkıda bulunanlara plaket takdim etti.

  Ünlü sanatçı Fatih Kısaparmak konseriyle başlayan törenle eğitim-öğretime açılan Mevlana Üniversitesi, 2018-2018 akademik yılına eğitim ve mühendislik fakültelerine öğrenci alarak başlayacak. Üniversite, Kuruluş Kanunu'nda yeralan hukuk, tıp, eczacılık ve işletme fakültelerini önümüzdeki yıllarda aşama aşama eğitim öğretime açacak.

  Başbakan RecepTayyip ErdoğanveBakanlar Kuruluüyeleri, TBMM Başkanı Mehmet Ali Şahin'in eğitim öğretime açtığı Mevlana Üniversitesi'nin açılışını telgrafla kutladı.MHPGenel Başkan Yardımcısı Konya Milletvekili Faruk Bal'ın da kutlama mesajı gönderdiği Mevlana Üniversitesi açılışına çok sayıda milletvekili ve davetli katıldı.  Vatana millete hayırlı mübarek olsun... 3. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri