Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Hamile kalmak için çin takvimi nasıl oluyor ? Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın Hamile kalmak için en uygun yaş Hamile kalmak için dua Hamile kalmak

 1. Kayıtsız Üye
  Sponsorlu Bağlantılar


  Hamile kalmak için çin takvimi

  Sponsorlu Bağlantılar
  Hamile kalmak için çin takvimi nasıl oluyor ?

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Hamile kalmak için en uygun yaş
 3. Hamile kalmak için dua
 4. Hamile kalmak için yakı
 5. Hamile kalmak için uygun gün
 6. Hamile kalmak için vitamin
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar
  Çin Takvimine Göre Cinsiyet Belirleme

  Bu yazı 31 Mayıs 2018 tarihinde sitemize eklenmiştir.
  Çinlilerin anne karnındaki bebeklerin cinsiyetini belirlemek için kullandıkları yöntemlerden biriside “Çin takvimi” dir. Bu yöntemin yüzde doksan oranında başarılı olduğunu iddia eden Çinliler kadınların yaş ve zaman aralıklarından ve cinsel birlikteliklerinden oluşan bir takvim yöntemi kullanıyorlar. Bilimsel olarak hiçbir onayı olmayan bu yöntem en çok merak edilenler arasında.
  Çin takvimine göre doğacak olan bebeğin cinsiyetinin doğru belirlenmesi için anne adayının hamile kaldığı yaşı ve ayı tam olarak doğru bilinmesi gerekir. Yaşınızı da Çin takvimine göre hesaplamanız gerekiyor. Bu takvim yaklaşık 700 yıl kadar önce Çinli astraloglar tarafından hazırlanmış. Çin takviminin orjinal tablosu Pekin Bilim Enstitüsünde himaye edilmektedir.
  Bebeğin cinsiyetini öğrenmek için 3 veya 4. ayı beklemeniz gerekmiyor ya da erkek çocuk bulana kadar denemelere devam etmeniz de gerekmiyor. Tabi eğer Çin takviminden haberdarsanız. Çok uzun yıllar öncesinden bu zamana gelen bu yöntem aslında son birkaç senedir moda oldu diyebiliriz. Hazır bir takvim halinde hazırlanmış olan tablo, birçok kez denendi ve hala da kullanılmaya devam ediliyor. Dilerseniz siz de Çin takvimini uygulayabilirsiniz. Yapılan araştırmalara göre Çin takviminin başarı oranı %90′lara yakin.
  Çin Takvimi Tablosu Çin Takvimine Göre Bebek Cinsiyeti

  çin takvimine göre hamilelik ve cinsiyet belirleme 9. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri