Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Maserati MC12 XX Edo Competition tarafından geliştirilen Maserati MC12 XX 6.3 litrelik V12 800 beygirlik güce sahip. Aynı Ferrari Enzo'nun FXX modeli gibi Maserati MC12'nin

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Maserati MC12 XX

  Sponsorlu Bağlantılar

  Maserati MC12 XX


  Edo Competition tarafından geliştirilen Maserati MC12 XX 6.3 litrelik V12 800 beygirlik güce sahip.

  Aynı Ferrari Enzo'nun FXX modeli gibi Maserati MC12'nin de motoru 6.3 litreye çıkartılmış ve modifikasyonlar ile 170 beygir güç artışı sağlanmış. Egzoz sesi bir düğmeye basarak ayarlanabiliyor. Önde 396 mm.lik arkada 360mm.lik seramik diskler kullanılmış.

  MC12 XX'de Jantlar farklı renklere boyanabiliyor. Jantlardaki sensorlar ile her lastiğin sıcaklığını ve basıncını öğrenmek mümkün.

  Ön farların kaplaması makrolon maddesinden ve el yapımı. Araçta bulunan karbon fiber malzemeler ve diğer modifikasyonlar ile ağarlık standart modele göre 100 kg. aşağı çekilmiş.

  Otomobili satın alanlara bir günlük eğitim veriliyor. Eğitim sırasında mekanikerler, deneyimli bir sürücü ve zaman alan teknisyenler bulunuyor.


  Paylaş Facebook Twitter Google


 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri