Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Oettinger Scirocco Avrupalı tuning firmaları Scirocco’yu çok daha ateşli bir otomobil haline getirmeye kararlılar. İşte bunlardan biri de Oettinger’in tuning çalışması…. Üç kapılı Scirocco Avrupa

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Oettinger Scirocco

  Sponsorlu Bağlantılar
  Oettinger Scirocco

  Avrupalı tuning firmaları Scirocco’yu çok daha ateşli bir otomobil haline getirmeye kararlılar. İşte bunlardan biri de Oettinger’in tuning çalışması….

  Üç kapılı Scirocco Avrupa sokaklarında boy göstermeye başladı bile… Tabii tuning firmaları da boş durmuyor. En son haber de Oettinger’den geldi.

  Alman tuning şirketi Oettinger Scirocco’yu yeni egzoz çıkışı, difüzör, marjpiyeler ve ön tarafta aerodinamik kapakçıklardan oluşan bir gövde kitiyle donatmış. Bu gövde kiti koyulaştırılmış 20 inç alaşım jantlarla tamamlanmış. İçeride ise karbon fiber detaylar, alüminyum pedallar ve yeni paspaslardan oluşan yenilikler yapılmış.

  Oettinger yaptığı bir dizi mekanik değişiklikle Scirocco’nun 1.4 TSI motorunun gücünü 160 HP’den 200 HP’ye çıkarmış. 2.0 TSI motor ise 200 HP’den 240 HP’ye yükselen gücü ile ateşinizi daha da yükseltecek gibi duruyor.

  Alman tuning şirketi ayrıca spor süspansiyonlar ve geniş fren diskleri ile Scirocco’nun sürüş kalitesini de arttırmış. Diğer taraftan bu kit içerisinde yer alan boost performans arttırıcı ile Scirocco’nun 2.0 TSI motorunun gücü ve torku anlık olarak 350HP ve 470Nm’ye yükselebiliyor.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Scirocco 2.0TSI
 3. Volkswagen Scirocco Sportec
 4. Volkswagen Rieger Scirocco
 5. MCCHIP VW Scirocco
 6. Paylaş Facebook Twitter Google


 7. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri