Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Mansory Porsche Cayenne 955 İsviçreli tuning firması Mansory , Porsche'nin SUV modeli Cayenne için yeni bir stil paketini duyurdu. Cayenne'in dış görünümünü değiştiren bu body

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Mansory Porsche Cayenne 955

  Sponsorlu Bağlantılar
  Mansory Porsche Cayenne 955

  İsviçreli tuning firması Mansory, Porsche'nin SUV modeli Cayenne için yeni bir stil paketini duyurdu. Cayenne'in dış görünümünü değiştiren bu body kit, araca agresif bir görünüm kazandırıyor.


  Cayenne için özel geliştirilen bu body kit, aracın dış görünümünü oldukça değiştiriyor. Yeni bir ön görünüme kavuşan Cayenne, ön kısımdaki sportif etkiyi artıran daha büyük hava girişleri ile donatılmış. Cayanne'in ön temasını oluşturan bu geniş ızgara, metalik gümüş ile süslenmiş ve alt kısmı entegre sis farları ile desteklenmiş.

  Cayenne'in arka kısmında yeni bir difüzör ve sportif egzoz çıkışlarına yer verilmiş. Arka kısımda kullanılan bu parçalar aracın önündeki sportif etkinin arkada da devam etmesini destekliyor. Aracın yan tarafında kullanılan eteklikler ise Cayenne'i 40 mm daha da geniş gösteriyor.

  Mansory'nin Cayenne üzerinde yaptığı değişiklikler arasında sportif görünümlü jantlar da yer alıyor. Aracın dış temasıyla uyumlu siyah renkteki aliminyum alışımlı jantlar 10x22 ve 11x23 cm olmak üzere iki farklı boyutta geliyor. Mansory tarafında özel geliştirilen bu jantlar, durma mesafesi ivmesini artıracak şekilde dizayn edilmiş.

  Cayenne'de tüm bunlara ek olarak bir havalı süspansiyon sistemide sunuluyor. Bu süspansiyonlar sayesinde Cayenne'i yere 45 mm daha yaklaştırmak mümkün. Bu sistem yanında dört pistonlu disk fren sistemi de kapsıyor.

  Mansory tarafından geliştirilen bu Cayenne versiyonunun iç kısmında ise sportif detaylar dikkat çekiyor. İç kısımda karbon fiber parçalar, sportif aliminyum pedal takımı, özel dikim koltuklar ve özel olarak üretilmiş dikişli ön panel yer alıyor.

  __________________

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Her detayıyla Porsche GT3'e rakip!
 3. Edo Porsche Cayenne GTS
 4. DKR Porsche 911 Turbo
 5. TechArt Porsche 911 GT2 GTstreet RS
 6. Porsche TechArt 911 Turbo GTstreet
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri