Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

ikinci el otomobil alırken nelere dikkat edilmeli İkinci El Otomobil Alırken Dikkat Edilecek Hususlar Otomobilin motorundan şanzımanına , kaportadan döşemesine kadar dikkatle inceleyin. Mümkünse satın

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  ikinci el otomobil alırken nelere dikkat edilmeli

  Sponsorlu Bağlantılar
  ikinci el otomobil alırken nelere dikkat edilmeli

  İkinci El Otomobil Alırken Dikkat Edilecek Hususlar
  Otomobilin motorundan şanzımanına, kaportadan döşemesine kadar dikkatle inceleyin. Mümkünse satın almaya bir otomobil tamircisi ile gidin.

  Otomobilin çalıntı olup olmadığını anlamak için motor ve şase numaralarını, ruhsattaki motor ve şase numaraları ile karşılaştırın. Çalıntı otomobil aldıysanız ödediğiniz paradan olacağınız gibi, çalmadığınızı ispatlayana kadar uğraşmanız gerekecektir.

  Otomobili mutlaka deneyin. Tanıdığınız bir tamirci veya kaportacıya götürüp kontrol ettirin. Kaza geçirip sonradan toplanmış olabilir.

  Vergi numarası uygulaması sayesinde artık ruhsatı üzerinize almamak gibi bir durum söz konusu değildir. Yine de aykırı uygulamalar olabilmekte. Bunun için mutlaka Ruhsat sahibi ile anlaşmaya çalışın.

  Otomobil sahibi ile anlaştığınızda, otoyu ücretini ortaklaşa ödeyeceğiniz bir otoparka teslim edin. Trafik Şube Müdürlüğü'nden otomobilin hilesiz olup olmadığını öğrendikten sonra, otomobilin sahibi ile birlikte otomobili çözün.Son zamanlarda rent a car şirketlerinden kiralananlar oto pazarında satılmakta. Bu otomobilleri alan kişiler ise mağdur durumda kalabiliyorlar. Bu nedenle otomobilin sicilini araştırmadan asla kaparo vermeyin.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Ekran Kartı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli,
 3. Kredi alırken en sık yapılan hatalar, Kredi Alırken Dikkat, Kredi Alırken Dikkat Etmeniz G
 4. Pırlanta alırken sertifika ile ilgili nelere dikkat edilmeli
 5. LCD TV Alırken Nelere Dikkat Edilmeli
 6. Balık alırken nelere dikkat edilmeli? Taze balık nasıl anlaşılır?
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri