Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Elektrikli arabalar hakkında bilgi Elektrikli otomobil özellikleri İŞHAD üyeleri ile toplantı yapan Ergün , elektrikli otomobil üretiminin desteklenmesi konusuna işaret etti. Ergün , “2018’de bu

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Elektrikli Araba Otomobil

  Sponsorlu Bağlantılar
  Elektrikli arabalar hakkında bilgi
  Elektrikli otomobil özellikleri


  İŞHAD üyeleri ile toplantı yapan Ergün, elektrikli otomobil üretiminin desteklenmesi konusuna işaret etti. Ergün, “2018’de bu teknoloji Türkiye’ye gelecek. Bu teknoloji Renault ile, teknolojisi ile geliyor. 2018’de elektrikli otomobil üreten ülkeler arasına gireceğiz” dedi.

  Sanayi ve Ticaret Bakanı Nihat Ergün, Kredi Garanti Fonu’nu Kurban Bayramı’ndan sonra başlatacaklarını bildirdi. İş Hayatı Dayanışma Derneği’nin (İŞHAD) düzenlediği sohbette soruları cevaplayan Ergün, Kredi Garanti Fonu’nun bazı yerlerde şube açma kararı verdiğini belirtti. Bakan Ergün, önceki akşam Kocaeli’nde bir Kredi Garanti Fonu şubesini açma kararını duyurduklarını belirterek, “Bayramdan sonraki kısa zaman içinde Kredi Garanti Fonu, kredi ve teminat sorunu yaşayan KOBİ’lerimiz için hayata geçme noktasına gelmiş olacaktır. 12-13 milyar liralık bir kredi hacmi daha bu çalışmalara ilave kredi desteği olacak” diye konuştu.

  HIZLI TEMPO İÇİN İHRACAT ŞART

  Ergün bir soru üzerine, ihracat performansının güçlü şekilde sürdürülebilmesi halinde, ekim, kasım, aralık aylarında kapasite kullanım oranları ve sanayi üretiminde olumlu gelişmelerin olacağını ifade etti. Ergün, “Bizim yüzde 13-14’lerde işsizlikle bir müddet devam edeceğimiz gerçek. Hedefleri daha da aşağı çekmek için hızlı bir tempoyla çalışmalıyız. Büyümek hedefleri ileri boyuta taşımak için hızlı tempo şart. Hem dış ticaret performansını, hem içerdeki üretim performansını artırmamız lazım. Sanayi üretimi yukarı döndü. Kapasite kullanımı her ay artıyor” dedi.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Elektrikli Ford / Elektrikli Araba Ford / Transit Connect Elektrikli Araba
 3. Elektrikli araç vergisi Elektrikli araba vergisi Elektrikli otomobil vergisi ne kadar
 4. Elektrikli Araba Nasıl Şarj Edilir,Elektrikli araba şarj etme
 5. Elektrikli Araba Kaç Km Gider,Elektrikli araba kaç km hız yapar
 6. Türkiye'de İlk Otomobil, İlk yerli otomobil -Türkiyedeki ilk otomobil devrim -Türklerin ya
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri