Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Elektrikli Araç İstasyonu Şarj İstasyonu Elektrikli Araç Son dönemlerde sayısı hızla artış gösteren elektrikli arabalar ve hybrid modellerin ardından , benzin istasyonlarını andıran şarj istasyonlarının

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Elektrikli Araç Şarj İstasyonu

  Sponsorlu Bağlantılar
  Elektrikli Araç İstasyonu
  Şarj İstasyonu Elektrikli Araç

  Son dönemlerde sayısı hızla artış gösteren elektrikli arabalar ve hybrid modellerin ardından, benzin istasyonlarını andıran şarj istasyonlarının kurulumu için çalışmalar da başlatıldı.

  Tıpkı benzinli araçların ihtiyacı olan benzin istasyonları gibi, son dönemde üretiminde artış görülen elektrikli modeller için şarj istasyonları kurulmaya başlanacak. Coulomb Tech. yaptığı çalışmalarla ilgili detayları Plug-in 2008 konferansında tüm dünyayla paylaşıyor.

  İlk örneği California San Jose'de kurulacak olan istasyon için ön hazırlıklar da yapılıyor. Şirketin ürünleri 110 Volt'luk çıkış panelleri şeklinde trafik ışıkları gibi halka açık yerlerde bulunan direklere kurulacak. ChargePoint Network (Şarj noktası ağı) adı verilen istasyonlar daha sonra tüm ülke çapında, elektrikli araçlar popüler olana kadar araba başına 2 istasyon olacak şekilde yaygınlıştırılacak.

  Öte yandan panellerde kablosuz iletişim de yer alacak. Böylelikle araçlarla bağlantı kurularak ne kadarlık enerji ihtiyacı bulunduğu ve aktarılan enerji hakkında bilgiler belirlenebilecek. Kullanıcılar aynı zamanda GPS üzerinden bu bilgilere araçları içerisinde de ulaşabilecek.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Elektrikli Araç Şarj Noktası
 3. Elektrikli Araç Şarj Noktası,Elektrikli Araç Şarj Noktaları Nereler?
 4. Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Yerleri
 5. Elektrikli Araba Şarj İstasyonu
 6. Elektrikli Araba Nasıl Şarj Edilir,Elektrikli araba şarj etme
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri