Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Kalkan İlköğretim Okulu Kaş Antalya Antalyadaki İlköğretim Okulları Tanıtımı - Kalkan İlköğretim Okulu Hakkında - Kalkan İlköğretim Okulu Tanıtım - Kalkan İlköğretim Okulu Resimleri -

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Kalkan İlköğretim Okulu Kaş Antalya

  Sponsorlu Bağlantılar
  Kalkan İlköğretim Okulu Kaş Antalya

  Antalyadaki İlköğretim Okulları Tanıtımı - Kalkan İlköğretim Okulu Hakkında - Kalkan İlköğretim Okulu Tanıtım - Kalkan İlköğretim Okulu Resimleri - Kalkan İlköğretim Okulu İletişim Bilgileri - Antalya Kaş İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri


  Okulumuz 10.10.2002 tarihinde hizmete girmiştir.

  Okul binamızın arsasını Turan Erdoğan YILMAZ , Hayri ORTAÇ ve İbrahim Erkut TAÇKIN isminde hayırsever vatandaşlar bağışlamışlardır.

  Antalya ili, Kaş ilçesi, Kalkan beldesinde daha önce iki adet ilköğretim okulu bulunmakta idi. Bunlar Kalkan Mustafa Kocakaya İlkokulu (1938 yılı yapımı ) ile Kalkan Süleyman Yılmaz Ortaokulu (1974 yılı yapımı) okulları idi.

  Fiziki şartlarının uygun olmaması ve ilköğretim uygulamasına geçmedeki zorluklar yüzünden iki okulu birleştirecek yeni bir okulun yapılmasına ihtiyaç duyulduğundan Kalkan İlköğretim Okulu inşa edilmiştir.

  Okulumuz binası; 16 derslik, 2 ana sınıfı, 1 Fen Bilgisi laboratuarı, 1 Teknoloji Sınıfı, 1 Kütüphanesi, 2 adet İş Atölyesi, 2 adet idare odaları ve 1 adet Öğretmenler odasından oluşmaktadır. Basketbol ve voleybol sahaları ile bahçe düzenlemeleri yapılmış olan okul bahçemizde ağaçlandırma çalışmaları sürdürülmektedir.

  Okulumuzun öğrenci sayısı ana sınıfı dahil 562 olup, Müdür, Müdür Yardımcısı, 12 sınıf öğretmeni, 1 ana sınıfı öğretmeni, 13 branş öğretmeni ve 1 adet hizmetli olmak üzere personel mevcudu 28 dir.

  Kalkan İlköğretim Okulu Antalya Kaş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Kalkan İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Kalkan İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Kalkan İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Kalkan İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

  Bulunduğu Yer: ANTALYA / KAŞ

  Adı: KALKAN İLKÖĞRETİM OKULU

  Adresi: MENTEŞEMAHALLESİKALKAN/KAŞANTALYA

  Telefon Numarası: 2428443015

  Faks Numarası: 2428443070

  E-mail Adresi: Bilgi Yok

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Uzumlu İlköğretim Okulu Kaş Antalya
 3. Ugrar İlköğretim Okulu Antalya Kaş
 4. Sarıbelen İlköğretim Okulu Kaş Antalya
 5. Palamut İlköğretim Okulu Kaş Antalya
 6. Ova İlköğretim Okulu Kaş Antalya
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri