Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Ahmet Yesevi Üniversitesi Uzaktan Eğitim Yesevi Üniversitesi uzaktan eğitim Üniversitemizin Türkistan Uzaktan Eğitim Fakültesi ‘Türkiye Türkçesiyle Eğitim Program ları’ (TÜRTEP) , ‘ Kazak Türkçesiyle Eğitim

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Ahmet Yesevi Üniversitesi Uzaktan Eğitim

  Sponsorlu Bağlantılar
  Ahmet Yesevi Üniversitesi Uzaktan Eğitim
  Yesevi Üniversitesi uzaktan eğitim

  Üniversitemizin Türkistan Uzaktan Eğitim Fakültesi ‘Türkiye Türkçesiyle Eğitim Programları’ (TÜRTEP), ‘Kazak Türkçesiyle Eğitim Programları’ (KAZTEP) ve ‘Rus Dili ile Eğitim Programları’ (RUSDEP), ilgili fakültelerin programları ile uyumlu olarak ve dekanlıklarla işbirliği içinde yürütülmektedir. Bir küresel eğitim aracı olarak dünyanın en gelişmiş üniversiteleri tarafından da kullanılan, ülkemizde de giderek yaygınlaşan, zaman ve mekandan bağımsız olarak araştırma, iletişim ve bilgi çağı eğitimi olarak tanımlanan “İnternet Üzerinden Eğitim” programları, 2002 yılından bu yana üniversitemiz bünyesinde başarıyla uygulanmaktadır.

  Klasik anlamdaki yüksek öğrenim sisteminin, başta, zamanlı ve fiziki katılım olmak üzere, bilinen pek çok sınırlamaları sebebiyle, bu alandaki ihtiyacın yeterince karşılanamadığını dikkate alan üniversitemiz, 2001 yılından itibaren, Türkistan Uzaktan Eğitim Fakültesi aracılığıyla Türk Dünyasına yönelik bilgisayar iletişim ağı ortamında karşılıklı, etkileşimli uzaktan eğitim faaliyetlerine hız vermiştir.

  TÜRTEP; akademik ve teknolojik altyapısını kısa sürede tamamlayarak 2002-2003 ders yılından itibaren eğitim ve öğretime başlamıştır.

  Uzaktan Eğitim web sitesi için TIKLAYINIZ

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Ahmet Yesevi'nin Türbesi
 3. Ahmet Yesevi'nin Sözleri
 4. Ahmet yesevi'nin hikmetleri
 5. Ahmet Yesevi Kimdir
 6. Ahmet Yesevi Sözleri
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri