Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

kadın örgü ceket modelleri Bayan Ceket Yapılışı İp: 500 gr. Tığ: 1 numara Beden: 38 Kısa ceketi beden ve kol genişliği ve b oyun a

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  kadın örgü ceket modelleri

  Sponsorlu Bağlantılar
  kadın örgü ceket modelleri

  Bayan Ceket Yapılışı

  İp:500 gr.
  Tığ:1 numara
  Beden:38
  Kısa ceketi beden ve kol genişliği ve boyuna göre her parçayı sık iğne olarak örün. Kol oyuntusunu, yaka açıklığını kalıp şekline göre eksiltin.Ceketin ön ortasına 2. renk ile 1 yere 2 defada batırıp boğumlar yapın. Yaka ve etek ucuna uzun ilmekler çekerek 3 cm uzunluğunda püsküller yapın. Önün sol tarafına kordon, sarma ve boncuklarla nakış yaparak bitirin.

  kadın örgü ceket modelleri
  Yukarıdaki Beyaz Kadın Ceketinin Yapılışı
  İp: 250 gr.
  Tığ: 2 numara
  Beden: 38
  Cekete yakadan başlayıp 46 cm zincir çekin. Üzerine 1 sıra 41 delik olacak şekilde trabzan yapın. Dönüşte 1. trabzandan sonra 2-3 ve 4. trabzan deliklerine 2 defada batarak aralara 1 zincir çekip 2′şer direk yaparak artırın. 5. trabzanın üzerine trabzanla devam edin. Tekrar 6-7 ve 8. trabzanlardan artırarak örün. Sıra başına kadar bu şekilde devam edin. Üç sıra artırmadan sonra aralardaki trabzan deliklerinin ortasında kalan yerlerden artırın. 24 sıra sonra kolları ayırın. Ön ve arkayı istediğiniz uzunlukta devam edin. Yaka ve ön ortasına 4 sıra sıkiğne yaparak bitirin.


  delikli kırmızı örgü ceket
  Yukarıdaki Ceketin Yapılışı
  İp: 300gr.
  Tığ: 1 numara
  Beden: 38
  Cekete etek ucundaki kare motiflerden başlayıp 7 cm zincir çekin. (12 zincir) Her zincire tığa 2 kez dolayıp uzun olarak 3 defada çekip 12 direk yapın. Arka sırada
  her direğe batarak 4 direk çekin. 4 zincir çekip tekrar tığa 2 kez dolayıp (ortada 4 direk boşluk kalacak) 4 direk yapın. Ön sırada, baş üzerine tekrar 7 cm zincir çekip aynı şekilde devam edin. Ön ve arka için 12 motifin üzerine 4 sıra 3′lü uzun direklerle devam edin. Beden kısmını da kare şeklindeki örneklerle örün. Kol açıklığı bırakarak ön ve arkayı bitirin. Etek ucunda başladığınız karelerin alt kenarına 2 sıra direkler yapın. Kollan aynı şekilde beden kalıbınıza göre örüp birleştirin. Roba altına siyah kurdele geçirip önde bağlayın.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Ceket Örgü Modelleri 2018
 3. 2018 Bayan Ceket Örgü Modelleri Resimleri
 4. 2018 Örgü Ceket Modelleri
 5. Örgü bebek çeket takım modelleri, Örgüden bebek takımları, örgü çocuk takımları, Bebek Örg
 6. Kışlık çeket modeli, örgü kışlık çeket modeli, kışlık bulüzler, kışlık çeketler, kışlık bu
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri