Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Uluslararası Uyuşturucu Kullanımı ve Kaçakçılığı ile Mücadele Günü Hakkında Bilgi Madde kullanımı ve bağımlılığı , ortaya çıkardığı sonuçlar nedeniyle sadece kullanan kişiyi etkilemekle kalmayıp ,

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Uluslararası Uyuşturucu Kullanımı ve Kaçakçılığı ile Mücadele Günü Hakkında Bilgi

  Sponsorlu Bağlantılar
  Uluslararası Uyuşturucu Kullanımı ve Kaçakçılığı ile Mücadele Günü Hakkında Bilgi

  Madde kullanımı ve bağımlılığı, ortaya çıkardığı sonuçlar nedeniyle sadece kullanan kişiyi etkilemekle kalmayıp, başta yakın çevresi olmak üzere toplumun bütün kesimlerine yansıyarak önemli bir sağlık sorunu haline gelmektedir.

  Dünya Sağlık Örgütü, madde kullanımı ve bağımlılığının dünya çapında bir tehlike olduğunu vurgulamakta ve önlemler almaya yönelik gelişmeleri desteklemektedir.

  Dünyada uyuşturucu kullanma alışkanlığında artış olması ve bunun insanlık için büyük bir tehdit oluşturduğu gerçeğinden hareket eden Birleşmiş Milletler Genel Kurulu, 1987 yılında aldığı bir kararla, uyuşturucusuz temiz bir toplum hedefine ulaşma ve uluslararası alanda eylem ve işbirliğini güçlendirme konusundaki kararlığını vurgulamak amacıyla, 26 Haziran tarihini "Uluslararası Uyuşturucu Kullanımı ve Kaçakçılığı ile Mücadele Günü" olarak belirlemiştir. Tüm ülkelerde 26 Haziran tarihinde çeşitli etkinlikler yapılmaktadır.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Uluslararası Irk Ayrımı ile Mücadele Günü Konuşma Metni
 3. Güve ile mücadele hakkında bilgi
 4. Tahta Kurdu ile mücadele hakkında bilgi
 5. Irkçılıkla Mücadele Günü İle İlgili Açıklama, Genel Bilgi
 6. Uluslararası Aile Günü Hakkında Bilgi
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri