Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Konya kütüphaneler haftası etkinlikleri , Kütüphaneler haftasıyla ilgili etkinlik haberleri Her yıl geleneksel olarak Mart ayının son Pazartesi günü başlayarak bir hafta b oyun ca

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Konya kütüphaneler haftası etkinlikleri, Kütüphaneler haftasıyla ilgili etkinlik haberleri

  Sponsorlu Bağlantılar
  Konya kütüphaneler haftası etkinlikleri, Kütüphaneler haftasıyla ilgili etkinlik haberleri

  Her yıl geleneksel olarak Mart ayının son Pazartesi günü başlayarak bir hafta boyunca sürdürülen “Kütüphane Haftası” Konya'da düzenlenen etkinliklerle kutlanmaya başlandı.

  Etkinlikler İl Halk Kütüphanesi'nde düzenlenen programla başladı. Programa Konya Vali Yardımcısı Bekir Kaya, Konya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Haşmet Okur, İl Kültür ve Turizm Müdürü Mustafa Çıpan ile davetliler ve öğrenciler katıldı. Programda konuşan İl Kültür ve Turizm Müdürü Mustafa Çıpan, 47. Kütüphaneler Haftası nedeniyle Konya'da 1 hafta boyunca çeşitli etkinlikler düzenleneceğini belirterek, "İlk emri 'Oku' olan bir inanca inanan insanlar olarak okumanın önemini ve değerini bilmemiz şart. Bu kapsamda kütüphaneleri çok iyi değerlendirmemiz ve hem bulunduğumuz bölgede, hem de evimizde kütüphaneler oluşturmamız şart. Ayrıca biz büyükler okuyarak küçüklere iyi birer örnek olmalı ve okumanın zevkini hem kendimiz, hem de çocuklarımıza hissettirmeliyiz" dedi.

  Konuşmaların ardından özel bir ilköğretim okulunun öğrencileri tarafından halk oyunları oynandı. Program Kütüphaneler Haftası nedeniyle düzenlenen şiir, kompozisyon, resim ve afiş yarışmasında dereceye girenlere ödül verilmesiyle sona erdi.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Kütüphaneler haftası ile ilgili kompozisyon, kütüphaneler haftası hakkında kompozisyon
 3. Kütüphaneler haftası ile ilgili afiş, Kütüphaneler haftası afişleri
 4. Kütüphaneler haftası ile ilgili özlü sözler, kütüphaneler haftası ile ilgili güzel sözler
 5. Kütüphaneler haftasıyla ilgili şiirler, Kütüphaneler haftası şiirleri
 6. Kütüphaneler haftası ile ilgili özlü sözler, kütüphaneler haftası sözleri
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri