Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Merhaba , Desinatörlük mesleği , bir tekstil ülkesi olan ülkemizde her geçen gün daha çok rağbet görmektedir. Ancak sektörün vazgeçilmez bir kolu olan desinatörlük için

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Thumbs up Desinatör Eğitim Seti

  Sponsorlu Bağlantılar


  Merhaba,

  Desinatörlük mesleği, bir tekstil ülkesi olan ülkemizde her geçen gün daha çok rağbet görmektedir. Ancak sektörün vazgeçilmez bir kolu olan desinatörlük için gerek dünyada, gerekse ülkemizde herhangi bir temel eğitim verilmemekte, desinatörler kendi bilgi, becerileri doğrultusunda bu mesleğe atılmaktadırlar. Bu da doğal olarak, böylesine önemli bir alanda sıkıntıların yaşanmasına neden olmaktadır. 

Bizler, desinatör.org Eğitim Seti ile yaygın ve çok da profesyonel olmayan bu uygulama devrini kapatıp daha bilinçli ve kaynağından öğrenilebilir bir eğitim dönemini başlatıyoruz.

Desinator.org eğitim seti ile iş hayatınızda yeni bir sayfa açacak, mesleki yaşamınızda başarılara imza atacaksınız. desinatör.org Eğitim Seti bu sektörde başarıya ulaşıp kariyer yapmak için gerekli olan her şeyi sizlere sunmaktadır.

Eğitim setiyle aşama aşama ilerleyip, hiçbir ayrıntıyı atlamadan mesleğin püf noktaları hakkında bilgi sahibi olacaksınız. Desinatörlüğün tüm inceliklerini ve ayrıntılarını rahatlıkla kavrayabilecek, uygulamalarınızda sağlıklı sonuçlar elde edeceksiniz. Dersleri dikkatle takip edip uyguladığınız takdirde kısa süre içinde desinatör olarak iş hayatına atılacaksınız.

Eğitim setimiz görsel konu anlatımlarında size bu yolda atacağınız ilk adımın kapısını sonuna kadar açabilecek donanıma sahiptir.

 desinatör.org Eğitim Seti anlatım bakımından anlaşılır bir üsluba sahiptir fakat şunu unutmamak grekir ki her şey kişinin elindedir, başarının yolu doğru şekilde bilinçli yöntemlerle çalışmaktan geçmektedir.
Yol göstermek bizden, başarı ise sizden…

Tüm meslektaşlarımıza çalışmalarında başarılar dileriz.

  Eğitim Setinde Neler Anlatılmaktadır?
  Bu eğitim setinde emprime Baskı (parça baskı), Rosyasyon, Metraj, Eşarp desen tasarımı, tram, renk ayırımı, deseni tarama-birleştirme, gri tonlardan tram desen çalışması, deseni temizleyerek çalışmak, eskitme dokulu çizim, sıfırdan özel tasarım, çizim teknikleri, Metraj raport, pano metraj gibi her türlü bilgiyi bulabilirsiniz. Eğitim setinin amacı size desinatör mesleğini en iyi şekilde öğretmektir. Eğitim seti 1 dvd, 13 ders ve 125 dakikadan oluşmaktadır.

  Bu Eğitim Seti Faydalı Olur mu?
  desinatör.org Eğitim Setinde yalın ve akıcı bir dil kullanıldığından, neyi nerede kullanacağınızı çok iyi bileceksiniz. Eğitim setinde izlediğiniz her konuyu ve örneği, uygulayarak yapmanız, konuya daha hakim olmanızı sağlayacaktır. Eğitimin sonunda hepiniz desinatör mesleğini en iyi şekilde öğreneceksiniz.

  Setin Fiyatı ne kadar?
  149 TL. (toplu alımlarda indirim yapılır)
  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Kırsal kesimdeki eğitim öğretim ile büyük şehirlerdeki eğitim ve öğretim durumlarını eğiti
 3. Eğitim hakkı nedir, Eğitim hakkının anlamı
 4. Farklı eğitim kurumları ve eğitim düzeyleri ile ilgili bilgiler
 5. AEG Manikür Pedikür Seti
 6. Okul öncesi çocuk oyunu : Mine eğitim seti
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri