Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Evinizdeki Karincalardan Kurtulmak icin ne yapmalıyız ? Evinizdeki Karincala Evinizdeki Karincalardan Kurtulmak icin ne yapmalıyız ? Karıncalar belkide evimizdeki zararlı böceklerin en zararsızıdır. Zararsız olmalarına

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Evinizdeki Karincalardan Kurtulmak icin ne yapmalıyız ?

  Sponsorlu Bağlantılar
  Evinizdeki Karincalardan Kurtulmak icin ne yapmalıyız ?


  Evinizdeki Karincala
  Evinizdeki Karincalardan Kurtulmak icin ne yapmalıyız ?

  Karıncalar belkide evimizdeki zararlı böceklerin en zararsızıdır. Zararsız olmalarına karşın tek kötü tarafları ise genelde evinizde bir kaç değil binlerce karınca olmasıdır.
  Evinizdeki Karincalardan Kurtulmak icin...
  Karıncalar yiyeceklerinizi yerler ve bozarlarEvinizdeki Karincalardan Kurtulmak icin... duvarlarınızda yürürler ve cinslerine göre sizi ısırırlar. Bunlara ilaveten etrafta görünmeleri canınızı fazlasıyla sıkar. Karıncalardan kurtulmayı zorlaştıran en büyük sebepEvinizdeki Karincalardan Kurtulmak icin... binlercesinin bir arada olmasıdır.

  Mücadeleye başlarken önce kaynaklarını bilmeniz gerek; yuvalar evinizin içinde mi yoksa dışarda mı? Karınca gördüğünüz zaman takip edip nereye doğru gittiklerine bakın.

  Nasıl kurtulunur;
  Her zaman engelleyici tedbirlerden işe başlayabilirsiniz. Önce yiyeceklerin ağzını (özellikle tatlıların) sıkıca kapayınız. Eğer meyva suyu ya da kola türü bir meşrubatı yere dökerseniz hemen siliniz. Şekeri görünce karıncalar çılgına döner.

  Evinizin çevresini toz yada sprey ilaçlarla ilaçlayın. Kalorifer böceklerine etkili olan borik asit evin içinde yuva yapmış karıncalara da etkili olur.

  Marketlerde ve tarım ilaçı bayilerinde satılan çeşitli tür ilaçlarda etkili olur. Ama en önemlisi kaynağın doğru tespitidir.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. kötü alışkanlıklardan kurtulmak için dua
 3. Düşman korkusundan kurtulmak için dua
 4. Ergenlik sivilcelerinden kurtulmak için
 5. Gözaltı torbalarından kurtulmak için
 6. Paylaş Facebook Twitter Google


 7. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri