Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Salça Ketcap Lekesi Nasıl Çıkar Salça Ketcap Lekesi Çıkarmı Ketçap Ketçap , insanların en sevdiği soslardan biridir. Hamburgerlere , sosisli sandviçlere , patates kızartmasına bolca

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Salça Ketcap Lekesi Nasıl Çıkar

  Sponsorlu Bağlantılar
  Salça Ketcap Lekesi Nasıl Çıkar
  Salça Ketcap Lekesi Çıkarmı


  Ketçap

  Ketçap, insanların en sevdiği soslardan biridir. Hamburgerlere, sosisli sandviçlere, patates kızartmasına bolca ketçap katarız. Bu kadar çok ketçap tükettiğimize göre, göz açıp kapayıncaya kadar oluşan ketçap lekesi ile nasıl baş edeceğimizi de bilmemiz gerekir.

  Ketçap Lekesi

  Domates özlü ketçap lekesi, en yaygın lekelerden biridir ve çıkarması oldukça zordur. Ketçap lekesini çıkarmanın zorluğu, ketçabın domatesten üretiliyor olmasından ve domateslerin de doğal kırmızı boya içermesinden kaynaklanır. Bunun yanında, ketçap asidik sirke de içerir. Asidik sirke, doğal kırmızı boyanın kumaş dokularına veya halı liflerine işlemesine neden olur. Bu da, ketçap lekesi ve salça lekesi çıkarmayı zorlaştıran diğer bir etkendir.

  Ketçap Lekesi Nasıl Çıkar?

  Diğer lekelerde olduğu gibi, ketçap lekesinde de hemen müdahale etmenin daha iyi sonuçlar vereceğini aklınızdan çıkarmayın.
  Ayrıca, ketçap lekesi çıkarmanın yollarını araştırmadan önce, leke olan kumaştaki, halıdaki veya koltuktaki bakım etiketindeki talimatları okumanız daha bilinçli hareket etmenizi sağlayacaktır.

  Aşağıdaki ketçap lekesi nasıl çıkar çözümlerinden birini uygulamak, ketçap lekesi çıkarmanızı kolaylaştırabilir.

  Sıcak su ile gliserini eşit miktarlarda karıştırın. Kumaşı bir saat boyunca bu karışımda beklettikten sonra her zaman kullandığınız deterjan ile yıkayın.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Ter lekesi nasıl çıkar?
 3. Çay Lekesi, Çay Lekesi Nasıl Çıkar
 4. Saç Boyası Lekesi Nasıl Çıkar, Saç boyası lekesi için sizlere pratik bilgiler
 5. Hangi Leke Nasıl Çıkar, Blue Jean Rengini Eskitmeme Yöntemleri, Fontodeten Lekesi Cıkarmak
 6. Ev Yapımı Ketçap evde ketçap nasıl yapılır - ev yapımı ketçap tarifi
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri