Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Perde Temizliği , Katlamalı Perde Temizliği , Stor Perde Temizliği , Ahşap Jaluzi Perde Temizliği , Pilise Perde Temizliği , Doğru Perde Temziliği Nasıl Yapılır
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 1      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Perde Temizliği, Katlamalı Perde Temizliği, Stor Perde Temizliği, Ahşap Jaluzi Perde Temizliği, Pilise Perde Temizliği, Doğru Perde Temziliği Nasıl Yapılır

  Sponsorlu Bağlantılar
  Perde Temizliği, Katlamalı Perde Temizliği, Stor Perde Temizliği, Ahşap Jaluzi Perde Temizliği, Pilise Perde Temizliği, Doğru Perde Temziliği Nasıl Yapılır


  perde temizliğinizi doğru yapın


  KUMAŞ VE TÜL PERDE TEMİZLİĞİ

  Kumaş ve tül perdeleriniz sadece kuru temizleme özelliğine uygun olabilir. Viskon, şönil, ipek ve tafta gibi kumaşlar sadece kuru temzileme yapılabilirler. Konusunda uzman temizleme firmalarından hizmet alabilirsiniz. Yıkamaya uygun tüllerinizi 40 derece sıcaklığında çamaşır makinasında yıkayabilirsiniz.

  KATLAMALI PERDE TEMİZLİĞİ

  Katlamalı perdeler tül yada kumaştan dikilmiş olabilirler. Kumaşın cinsine göre yıkama veya temizleme yapılmalıdır. Mekanizma üzerindeki perdenin çıkarılıp takılmasında perdecinizden yardım alabilirsiniz. Yııkamaya uygun katlamalı kumaşlarınızı 30 derecede çamaşır makinanızda yıkayabilirsiniz.

  STOR PERDE TEMİZLİĞİ

  Stor perdelerin temizliği için ilk önereceğimiz perdenin yerinde elektrik süpürgesinin fırçalı ucuyla tozunu almaktır. Stor perdeler aprelenmiş kumaşlardan hazırlandığı için yıkamayı fazla önermiyoruz. Fakat %100 polyester kumaşlar için yıkama uygun olabilir. Perdecinize danışarak kumaş hakkındaki bilgiyi almalısınız. Düzgün ve sert bir zemine perdeyi yayarak köpüklü süngerle temizleyebilirsiniz.

  PVC DİKEY PERDE TEMİZLİĞİ

  PVC Dikey perde bantları su ve deterjandan etkilenmezler. Bantları perde üzerinde detarjanlı bezle silebilirsiniz.Daha detaylı temizlik için bantları taşıyıcı raydan çıkararak yıkama yapabilirsiniz.

  AHŞAP JALUZİ VE AHŞAP STOR PERDE TEMİZLİĞİ

  Ahşap perdeleri belli zaman aralıklarında kaz tüyü ya da fiber toz alıcılarla tozunu alarak temizleyebilirsiniz. Yağ veya sigara isi olmuş ahşap jaluzi ve storları nemli bezle de silebilirsiniz.


  METAL JALUZİ PERDE TEMİZLİĞİ

  Plastik veya alüminyum jaluzilerinizin şeritlerini kapayıp toz alıcı tüylerle temizliğini yapabilirsiniz. Diğer bir temizleme şekli olarak metal jaluzileri düzgün bir zemine yayarak sabunlu su püskürterek yıkayabilirsiniz. Perde bantları alüminyum veya plastik olduğu için paslanmaz ,fakat jaluzinin alt ve üst kasasını yıkama
  işleminden sonra kurulayınız.Yıkama sırasında detarjan kullandıysanız perdeyi yerine asarak bantları açık şekilde kurumaya bırakınız.Aksi taktirde birbirine yapışan bantları ayırma esnasında bant üzerindeki boyalarda bozulma olabilir.

  SCREEN STOR PERDE TEMİZLİĞİ

  Kumaş yapısı cam elyafı olan screen stor, yıkama için uygun bir perdedir.Perdeyi mekanizmasından ayırarak düz bir zeminde fırçalayarak yıkayabilirsiniz.

  PİLİSE - DUETTE PERDE TEMİZLİĞİ

  Pilise ve düet perdeler narin perde çeşidi olduğundan kumaş katlarının bozulma riskine karşı sadece susuz bol köpüklü süngerle temizlemesini yapabilirsiniz.Yıkama talimatını kontrol ederek polyester içeriği fazla ithal kumaşları da 30 C'deki bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. 2018 Kalın Perde Modelleri, Evinizin Şıklığını Tamamlayan Kalın Perdeler, Palmet Perde Şık
 3. 2018 perde desenleri - 2018 perde renkleri - tül perde modelleri
 4. Salon İçin Perde Örnekleri 2018, Güzel Perde Çeşitleri
 5. Perde Modelleri, Screen Models, muhteşem perdeler, şık perde modelleri, perdelerin güzelli
 6. TüL perde TemizLiği
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri