Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Bilgisayar Güvenli Modda Nasıl Açılır? Güvenli mod , Windows'u sınırlı bir dosya ve sürücü grubuyla başlatır. Güvenli modda başlangıç program ları çalışmaz ve yalnız ca

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Bilgisayar Güvenli Modda Nasıl Açılır

  Sponsorlu Bağlantılar




  Bilgisayar Güvenli Modda Nasıl Açılır?



  Güvenli mod, Windows'u sınırlı bir dosya ve sürücü grubuyla başlatır. Güvenli modda başlangıç programları çalışmaz ve yalnızca Windows'u başlatmak için gereken temel sürücüler yüklenir.



  Güvenli mod, doğru şekilde başlamayan veya Windows'un doğru şekilde başlamasına engel olan programlar ve sürücülerle ilgili sorunları gidermek için kullanılır. Bilgisayarı güvenli modda başlattığınızda sorun yeniden görüntülenmezse, varsayılan ayarları ve temel aygıt sürücülerini olası hata nedenleri arasından çıkarabilirsiniz. Yeni yüklenen birprogram, aygıt veya sürücü Windows'un doğru şekilde çalışmasını engelliyorsa, bilgisayarınızı güvenli modda başlatıp, ardından soruna neden olan programı kaldırabilirsiniz.
  • Bilgisayarınızdan tüm disketleri, CD'leri ve DVD'leri çıkarıp, ardından bilgisayarınızı yeniden başlatın.


  • Başlat düğmesini tıklatın, Kilitle düğmesinin yanındaki oku tıklatın, ardından Yeniden Başlat'ı tıklatın.
  • Aşağıdakilerden birini yapın:
   • Bilgisayarınızda yüklü tek bir işletim sistemi varsa bilgisayarınız yeniden başlatılırken F8 tuşunu basılı tutun. F8 tuşuna, Windows logosu görüntülenmeden önce basmalısınız. Windows logosu görünürse, Windows oturum açma istemi görününceye kadarbeklemeniz, sonra bilgisayarınızı kapatıp yeniden başlatarak yeniden denemeniz gerekir.
   • Bilgisayarınızda birden fazla işletim sistemi varsa, ok tuşlarını kullanarak güvenlimodda başlatmak istediğiniz işletim sistemini vurgulayıp, ardından F8 tuşuna basın.
  • Gelişmiş Önyüklerme Seçenekleri ekranında, ok tuşlarını kullanarak istediğiniz güvenli mod seçeneğini vurgulayıp, ENTER tuşuna basın.
  • Yönetici haklarına sahip bir kullanıcı hesabı ile bilgisayarınızda oturum açın.

  Bilgisayarınız güvenli moddayken, ekranın köşelerinde Güvenli Mod sözcüklerini görürsünüz. Güvenli moddan çıkmak için, bilgisayarınızı yeniden başlatın ve Windows'un olağan şekilde başlamasına izin verin.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Güvenli Oyun Yerleri Nasıl Olmalıdır
 3. Güvenli geçiş yoksa karşıya nasıl geçilir?
 4. Güvenli Yol Nedir, Güvenli Yol Ne Demektir
 5. Ah Bu Bilgisayarlar, Bilgisayar Msn İfadeleri, Hareketli Bilgisayar Smiley, Yeni Bilgisaya
 6. Güvenli oyuncak nasıl olmalı?
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri