Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

YouTube Nasıl Video Eklenir YouTube Nasıl Video Eklenir? - YouTube Nasıl Video Eklenir Resimli Anlatım YouTube ‘a video ekleyebilmeniz için , öncelikle kayıt yapmış ,
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 2      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  YouTube Nasıl Video Eklenir? - YouTube Nasıl Video Eklenir Resimli Anlatım

  Sponsorlu Bağlantılar
  YouTube Nasıl Video Eklenir

  YouTube Nasıl Video Eklenir? - YouTube Nasıl Video Eklenir Resimli Anlatım


  YouTube‘a video ekleyebilmeniz için, öncelikle kayıt yapmış, daha sonra da kullanıcı adınızla girişyapmış olmalısınız. Giriş yaptıktan sonra, sayfanın sağ üst kısmında bulunan “Upload videos” linkine tıklayın.

  Daha sonra, aşağıdaki pencerede gösterilen şekilde bilgileri girin.  Yukarıdaki pencerede özellikle Title ve tag girişlerini düzgün girmelisiniz. Title, yani başlığı videonuzun konusu anlatan bir şekilde girin ki, başka birileri videonuzun başlığını görünce aradığını bulmuş olsun ve izlesin. Ayrıca tagler de çok önemli! Tagler kelimelerdir. Tags kısmına, mümkün olduğunca videonuzla alakalı kelimeler girin. Böylece, Youtube’da “search” kısmından arama yapan kişiler, sizin kelimelerinizle aynı kelimeyi ararlarsa, arama sonuçlarında sizin videonuzda çıkacaktır. Bu nedenle tagler çok önemli!


  “Continue Uploading” düğmesine tıkladıktan sonra, sıra geldi, son aşamaya. Açılan penceredeki bilgileri resimde gösterildiği gibi girin ve en alttaki “Upload Video” düğmesine tıklayın.

  Unutmayın ki, YouTube, size ait olmayan dizi, konser, televizyon, haber vs. görüntülerini yüklemenize izin vermiyor!


  Eğer yukarıdaki bilgileri düzgün girdiyseniz, videonuz Youtube’a yüklenmeye başlayacaktır.

  Yükleme sona erdiği zaman, işlem de tamamlanmış olur. Yani, video Youtube’a yüklenmiş olur. Gelen pencere videonuzun geniş ayarlar bölümüdür. Burada, çok detaylı ayarlar yapabilirsiniz. Örneğin; Allow comments kısmında “No” yu işaretleyip, videolara yorum eklenmesini kaldırabilirsiniz. Veya “Yes, with Approval”ı seçerek, yorumların sizin onayınızdan sonra eklenmesini sağlayabilirsiniz. Böylece küfürlü yorumların önüne geçebilirsiniz.


  Videonuz YouTube tarafından incellenecek ve kurallara uygun bulunursa eklenecektir. Videonuzun eklenip eklenmediğini, My Account / MyVideos bölümünden öğrenebilirsiniz. Bu sayfada eklediğiniz videonun sağ tarafındaki bölümde “Live” yazarsa, videonuz eklenmiş olur. Eğer “processing” diye bir yazı görürseniz, videonuzun eklenme aşmasında olduğu anlaşılır.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Youtube Üye Ol, Youtube üye olmak, Youtube üyelik
 3. Skype Nasıl Kişi Eklenir
 4. Neden Youtube Video Açılmıyor ?
 5. Youtube nasıl girerim
 6. Nasıl Avatar Eklenir?(Anlatım)
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri