Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

rüyada çorap görmek ne demek rüyada çorap görmek neye işarettir ? Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın Rüyada Kel Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir - Rüyada
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 2      

 1. Kayıtsız Üye
  Sponsorlu Bağlantılar


  Rüyada Çorap Görmek Ne Demek

  Sponsorlu Bağlantılar


 2. Sponsorlu Bağlantılar
  Rüyada Çorap Görmek

  Rüyada siyah çorap görmek ve giymek zengin bir kimse ile evlenmege, beyaz çorap görmek ve giymek güzel biri ile evlenmege, kırmızı çorap görmek ve giymek iyi bir kimse ile evlenmege, yeşil çorap görmek ve giymek namuslu bir kimse ile evlenmeğe, nakışlı çorap giymek çesitli iyi huyları olan biri ile evlenmeğe delalet eder. Çorabının bir yere düştügünü ve oradan çıkaramadıgını ve yalın ayak yürüdügünü görmek, keder ve sıkıntı ile saygı görememege, bir rivayete göre eşinin ölümüne delalet eder. Çorabını birine verdigini gören eşinden ayrılır. Birisinin çorabını çekip elinden aldıgını görenin eşi vefat eder. Bir tek çorap giyip onunla yürüdügünü görmek, niyet ettigi yolculugu yapamayacagına delalet eder. Eski çorap görmek, yeni çorap görmekten daha hayırlıdır. Rüyanızda bir dükkandan çorap satın aldıgınızı görmek, bir malinizin hile ile elinizden alınacagına işarettir. Rüyada çorap ören bir kişi görmeniz, hakkınızda kötü şeyler düşünen ve tasarlayan bir kimse ile karşılaşacağınıza yorumlanır. Bir çorabı söktügünüzü görmek, hakkınızda kurulan tuzakları anlayarak bunlardan kurtulmaya çalıştıgınıza, çorap ördügünüzü görmek ise başka biri hakkında kötü bir şey düşündügünüze delalet eder. Bazılarına göre; rüyada bir çorap giydiginizi görmek başkaları tarafından fenalıga ugrayacagınıza, çorabı ayagınızdan çıkarmak, kötülüklerden kurtulacagınıza, çorapla yataga girip yattıgınızı görmek, düşmanlarınızdan sakınmanız gerektigine, kendinizin bir çorap ördügünüzü görmek, başkaları hakkında bazı kötü şeyler düşündügünüze, başka birinin çorap ördügünü görmekde bu rüyanın aksiyle yorumlanır. Rüyada bir çorabı diktiginizi veya söktügünüzü görmek, her türlü fenalık için emniyette bulundugunuza işarettir. Bir başka rivayete görede: Giyilmemiş çorap mal ve vakardır. Bundan dolayı yeni çorap giydigini gören kimse malını korur ve muhafaza eder. Saglam ve güzel kokulu çorap gören kimse, malının zekatını vererek malını muhafaza eder. Görülen çorap eski ise, zekat ve sadakasını vermeyerek malinin helak olmaya yaklaşmasına işarettir.

  Rüyada çorap satın almak maddi kazanca işarettir. Hediye olarak bir çorabın verilmesi aileye ait eski bir sorunun çözülmesine işarettir. Çorabın kaçması bir çok gönül macerasının yaşanacağını belirtir.

  Çorabın kokusu kötü olursa, o kimse kötü isimle anılır. Çorap, kadına işarettir.

  Yeni çorap giymek, malın zekatını vererek onu güvence altına almaya, güzel çorap övgüye layık şahsiyete. Çorap bazen kadın ve hizmetçiye. Eski çorap şükrü eda edilmeyen ve zekatı verilmediği için zarar görülecek mala. Pis kokulu çorap kötü şöhrete delalet eder.

  Nablusî ye göre:
  Çorap görmek hile ile yorumlanır. 3. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri