Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

rüyada çamur görmek ne demek rüyada çamur görmek neye işarettir ? Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın Rüyada Kel Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir - Rüyada
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 1      

 1. Kayıtsız Üye
  Sponsorlu Bağlantılar


  Rüyada Çamur Görmek Ne Demek

  Sponsorlu Bağlantılar


 2. Sponsorlu Bağlantılar
  Rüyada Çamur Görmek

  Rüyada çamur görmek bir ikaz işaretidir ve dikkatli olarak davranılması gereken olayların yaşanacağına ve hali hazırda da birtakım hatalı işlerin içinde olabileceğine işarettir.

  Hep kötüye yorumlanan rüyalardandır. Çamura girdiğini gören kişi mutlaka bir sıkıntıya düşer. Rüyada çamur bir ikazdır ve dikkatli olunması gereken olayların yaşanacağına ve halen bazı hatalı işlerin içinde olduğunuza yorumlanır. Bu çamur balçıksa sıkıntı artacaktır. Ancak çamurları temizleyen bir süre sonra sıkıntılarından kurtulacak demektir.

  Rüyada yerden çamur aldığınızı gördüyseniz düşmanınıza boyun eğeceğiniz anlamına gelir. Çamur, aile hayatında da gergin günler geçireceğiniz anlamındadır.

  Hemen her türlü sıkıntıyı simgeler.

  Rüyada çamur görmek para ve servetle yorumlanır. Sokakta giderken üzerine çamur sıçradıgını görmek, yeni bir iş sahibi olacagına; bir çamura düştügünü görmek, beklemedigi bir mirasa konacagına; çamur içinde bir şey buldugunu görmek, piyango veya benzeri bir yerden eline para geçecegine işarettir, Rüyada yagmur suyundan dolayı meydana gelen çamur görmek hayırlı degildir. Bir rivayete göre çamura basmak, dünya işlerinde ugraşmaya ve düşünmeye delalet eder. Bir başka rivayete görede: Rüyada görülen çamur, hastalık ve zillettir. Geçimini çamur yapmakla sağlıyan kimse için bu rüya hayırdır. Çamurla bina yapmak, din ve imana işarettir. Kuru çamur mal parçasıdır. Rüyada Resulullah `in kabrini çamurla sıvadıgını gören kimse, hacca gider. Yaş bir çamurla evini sıvadıgını gören kimse, salih bir adamdır. Çamur yedigini gören kimse, ondan yedigi miktarca mal yer. Bina için yapıları çamur, rızık ve faydadır. Bazı tabirciler, bir kimse rüyada çamur görse öleceginden korkulur, dediler. Çamura girdigini ve üzerine çamur sürdügünü gören kimse, hasta ve perişan olur. Katı ve kuru çamur para cinsinden olan maldır. Yaş çamur ise, durumun düzelmesidir. Pişmiş çamuru yemek, giybet ve iftiradır. Hasta için çamur görmek, ölümdür. Bir kişinin rüyada sulu bir çamurda yürümesi, o kimsenin düşecegi üzüntü ve kedere, erişecegi fitne ve meşakkate işarettir. Hasta olmayan bir kişi rüyada çamurda yürüdügünü veya çamura girdigini görse, o kimse bir belaya veya zindan ve hapse ya da çesitli mihnetfere girmeye işarettir. Çamurdan kurtuldugunu veya elbise ve bedenini çamurdan temizledigini gören kimse, dince kendisinde bulunan günahtan veya dünyaca kederden kurtulur. Eger çamurdan kurtulamaz ve elbisesini de temizleyemezse, o sahsa isabet eden çamur miktarınca günah ve keder isabet eder. Bir kimse rüyada başını saç ve sakalının sulu çamurda bulunmuş olduğunu görse, o kimsenin ekincilikle ugraşmasına toprak ve çamur işleriyle meşgul olmasına işarettir. Rüyada çamur yaptıgını gören kimse, iyi bir amel işler. Bazan çamur yapan kimseyi görmek üzüntü ve kedere işarettir.

  Daima kötüye yorumlanan rüyalardandır. Çamur hemen her türlü sıkıntıyı simgeler. Çamura girdiğini gören bir insan muhakkak bir sıkıntı alır. Bu balçık çamuruysa sıkıntı kat kat artacaktır. Ancak rüyasında çamurları yıkayan temizleyen kimse bir süre sonra sıkıntılarını geride bırakacaktır.

  Din ve mala, işi toprakla ilgili olan kimse için kazanca, çamur yemek mal biriktirmeye. Bulamaç çamurla evini sıvadığını görmek salih kul olmaya. Çamurla Kabe duvarını sıvamak hacca gitmeye, Peygamberimizin (s.a.v.) kabrini sıvadığını görmek O nu ziyarettle birlikte haccetmeye, cami sıvamak islamiyete hizmetle şeref ve ecir kazanmaya. Sulu çamurda yürümek üzüntü ve kedere düşmeye. Sulu çamur kötü ahlaklı kadına, düşmanlık ve sıkıntıya, borca ırz ve namuş hakkında söz söylemeye, Kuru çamur görmek rızka, Hastanın çamur görmesi vefat etmesine, Çamur karan birini görmek üzüntüye delalet eder. 3. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri