Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

rüyada adet olmak kan görmek ne demek ? Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın Oruçluyken adet olmak orucu bozar mı Adet Ağrılarına Bitkisel Çözümler, Adet Sancısına
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 8      

 1. Kayıtsız Üye
  Sponsorlu Bağlantılar


  Rüyada Adet Olmak Ne Demek

  Sponsorlu Bağlantılar


 2. Sponsorlu Bağlantılar
  Rüyada Adet Olmak Ne Demek

  Rüyada Adet Olduğunu Görmek

  Rüyada Adet (Aybaşı – Regl) olmayla ilgili birçok tabir bulunmaktadır bunlar şöyledir.

  Rüyada aybaşı olduğunu görmek, dininin fesat olduğuna işarettir.

  Gerek erkek ve gerek kadın Adet olduğunu ve gusül edip elbisesini giydiğini görmesi, dünyada ve ahrette isteğine kavuşacağına işarettir.

  Ebu Said El-Vaiz’e göre; bir kadın Adet olduğunu görse, eğer kısır ise çocuğu olur. Bazı yorumcular, Adet olduğunu görmek yalana delalet eder, diyorlar.

  Es Salimi’ye göre; ihtiyar bir kadının kendisini kirlenmiş görmesi ecelinin yaklaştığına, küçük kızın bu rüyayı görmesi bikrinin (kızlığının) izalesine,

  Rüyada ihtiyar kadin ile küçük kızın Adet görmesi ölüme, bir rivayete göre de, küçük kizin bu rüyayi görmesi evleneceğine işarettir.

  Rüyada Adet olduğunu gören kimse mahremine yakınlıkta bulunur.

  Rüyada Kadın kendisinin Adet olduğunu görse, günah sayılan bir ise bulasir. Yıkansa günahtan tevbe eder, üzüntü ve kederi gider.

  Bir kadın kendisinde Rüyada Adet Kanı olmayan bir kan olduğunu görse, kendisi için bir adet haline gelen ve kurtulmak istediği halde kurtulması kolay olmayan bir suç ve kabahatte bulunur.

  Bir kadin rüyada Adet olduğu halde kocasının kendisiyle cinsi münasebette bulunduğunu görse, kocası ile beraber bulundukları şehirden göç ederler.

  Rüyada Adet, dinde oruç ve namazda noksanlıktır. Haizin hastalıkla tabir edildiği de söylenmiştir.
 3. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 4. Kayıtsız Üye

  rüyada sihir yapmak nedir ben rüyalarımda pasta yapıyorum sihirle(bir pasta olsun diyorum oluyor). sofraya koyuyordum ailemle yiyiyorduk


 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri