Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Bitkisel Olmayan Kozmetikler Nelerdir-Kansere Yol Açan Kozmetikler Nelerdir-Bitkisel Kozmetikler Hakkıkda Çok sayıda bilim adamı 200'den fazla farklı tip kanserin en az yüzde 80'inin toksik ve

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Bitkisel Olmayan Kozmetikler Nelerdir-Kansere Yol Açan Kozmetikler Nelerdir-Bitkisel Kozmetikler Hakkıkda

  Sponsorlu Bağlantılar
  Bitkisel Olmayan Kozmetikler Nelerdir-Kansere Yol Açan Kozmetikler Nelerdir-Bitkisel Kozmetikler Hakkıkda

  Çok sayıda bilim adamı 200'den fazla farklı tip kanserin en az yüzde 80'inin toksik ve sentetik kimyasallar nedeniyle oluştuğu konusunda hem fikirler.

  İyi bir cilt bakımı herkes için önemlidir. Öte yandan, pek çok üründe bulunan kimyasallar cildinize iyi gelmekten çok zarar verebilir.

  Cildimiz aracılığı ile de besinleri ve toksinleri tüketiriz ve bunlar yediklerimizden çok daha zararlı olabilirler. Doğal, organik içerikli ürünler ise zararlı, olumsuz yan etkileri olmaksızın dış görünüşünüze faydalı ve doğal yollarla katkıda bulunur.

  Eğer kullandığınız cilt bakım ürünleri doğal içerik ihtiva etmiyor ise her gün çok az m ktar cilt bakım ürünü kullanmak bile vücutta tehlikeli miktarda kimyasal birikime neden olabilir. Chemical Safe Skincare Research tarafından 2006 yılında yapılan bir çalışmaya göre, ortalama bir kadın her gün 12 çeşit bakım/kozmetik ürünü kullanıyor ve bunlar 175 çeşit kimyasal ihtiva ediyor. Cilde sürülen ürünlerin yüzde 60'ı ise vücut tarafından emiliyor ve içeriye nüfuz ediyor. Böylece araştırmalara göre, ortalama bir kadın her yıl 2,25 kilo kimyasal tüketmiş oluyor.

  Bakım ürünlerinde kullanılan 10.500 kadar ya da daha fazla insan yapımı kimyasal madde ciltte zararlı yan etkilere neden olmazken, 2000-3000 kadarı cilt rahatsızlıkları ve alerjilerden başlayarak hormonal bozukluklara, doğum kusurlarına ve hatta kansere bile neden olabilecek reaksiyonlara sebebiyet veriyor.

  Çok sayıda bilim adamı 200'den fazla farklı tip kanserin en az yüzde 80'inin toksik ve sentetik kimyasallar nedeniyle oluştuğu konusunda hem fikirler.

  Kullanıdığınız kozmetik ve bakım ürünlerinde, içeriğinde kimyasal bulunmayan en doğal ve organik olanları tercih etmeniz, kansere yakalanma riskinizi büyük ölçüde azaltacaktır.
  [IMG]http://www.***************/images.gif[/IMG]


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Bitkisel Besinler Nelerdir
 3. Kansere Bitkisel Çözüm Ardıç Tohumu (Şifalı Bitki)
 4. Bitkisel banyolar, Sağlığımız Ve Güzelliğimiz İçin Bitkisel Banyo Kürleri, Bitkisel Banyol
 5. Bitkisel yağların faydaları nelerdir, bitkisel yağların kullanımı
 6. Bitkisel yağlar - Bitkisel sabunlar - Bitkisel sabunlarla cilt bakımı - Saç bakımı
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri